Bajnoki listavezető férfi labdarúgócsapatunk vasárnap 17.30-tól az Újpest FC-t fogadja az OTP Bank Liga 29. fordulójában. A mérkőzés előtt 2 és fél órával, 15 órakor nyitnak a Groupama Aréna kapui – lássuk, milyen programokkal várjuk szurkolóinkat!
A Hervis Sportsaroknál különböző ügyességi játékokkal kapcsolódhatnak ki, a szerencsekeréknél pedig próbára tehetik szerencséjüket is. A távozó szurkolóknak a Dreher legújabb termékével, a Bitter Lager típusú sörrel kedveskedünk.
A kerengőn a SelfieCam nevű fotóautomatával, illetve a Prinkerrel (ideiglenes tetováláskészítő eszköz) várjuk önöket. Emellett természetesen állandó aktivitásaink is elérhetőek lesznek: a felszíni parkolóban a Fradi Shop kínálatával várja szurkolóinkat a Fradi Kamion, míg a Fradi-minibusz a C2 lelátó alatt várja az érdeklődőket. Kitelepül a Penny Market, lesz arcfestés, lövőerőmérő, valamint érkezik szinkronúszó szakosztályunk is.
A lelátón DJ Náksi gondoskodik a hangulatról a kapunyitástól kezdve, még a mérkőzést megelőzően pedig pólóágyval vesszük célba a tribünöket. A kezdés előtt online játékra is invitáljuk önöket, tippjátékunkat a Fradi-applikáción, a Nap Szurkolója játékunkat pedig a www.napszurkoloja.hu weboldalon érik majd el! A szünetben a már jól ismert programokkal készülünk, lesz Fradi-szív és Hangerőmérő is!
A derbire minden jegy elkelt, ezért kérjük szurkolóinkat, érkezzenek időben! Teremtsünk felejthetetlen hangulatot, hajszoljuk győzelembe a csapatot!
Parkolási lehetőségek
Fontos információ a derbire autóval érkező szurkolóink számára, hogy a tavaszi idényre bővültek a parkolási lehetőségeink, drukkereink már az MVM Dome parkolóját is igénybe vehetik. Ennek ára 500 forint, melyet kizárólag online, a meccsjegy.fradi.hu/parkolo oldalon tudnak megvásárolni!
Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.
Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.
Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.
2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.
Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!
A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.
A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.
Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!