2021. január 13.
Megvan a harmadik győzelem Marbellán
Mak, Redzic és Uzuni gólja hozta a harmadik edzőtábori sikert.

Spanyol negyedosztályú ellenfelünk és az észt válogatott legyőzése után a harmadik ligában szereplő Algeciras várt Sergei Rebrov csapatára harmadik marbellai edzőmérkőzésén.

Első félidő

A 4. percben Heister passzolt középre, majd Sigér lőtt mellé. Egy perccel ezután Isael a jobbról adott labdát, Mak megcsinálta a cselt, majd laposan a kapuba gurított (1-0). Újabb egy perc után Baturina kavargatott, Isael életerős lövése ment kapu mellé. Ismét egy perc telt el, Skvarka bár a kapuba talált, előtte lesen volt. A 15. percben Mak remek átadással kereste Baturinát, de kijött a spanyolok kapusa. A 18. percben Gonzalo lövését védte Bogdán, majd Mak vitte el az embereit, és lőtt mellé. Ezután Lovrencsics lövése lepattant, Heisterét pedig blokkolták.

A 25. percben Laidouni beadása után Skvarka fejelt, védett a kapus. Álvaro lapos szabadrúgását fogta Bogdán a 33. percben. Ezután Heister és Mak összjátékát követően utóbbi lövését védte lábbal a kapus, majd Raúl Hernandez közeli próbálkozásánál Bogdán védett reflexmozdulattal. A 44. percben Castro szabadrúgásával egyenlített az Algeciras (1-1).

Második félidő

Az 55. percben Skvarka szöglete után Sigér fejelt fölé. A 61. percben érkezett a sorcsere. A 68. percben Vécseitől kapott labdát Redzic, majd szépen becselezte magát a tizenhatoson belülre, és a jobb alsóba lőtt (2-1). A 77. percben Redzic készítette le Uzuninak, védett a kapus. A 82. percben Martinez lőtt a kapunk fölé. Egy perccel később Zubkov nagy lendületből lőtt, mellé. A hosszabbításban Botka adott remek labdát Uzuninak, aki éles szögből beállította a 3-1-es végeredményt. Redzic még a végén lőhetett, ez nem sokkal ment mellé.

Felkészülési mérkőzés, Marbella
FTC-Algeciras 3-1 (1-1)
FTC: Bogdán – Lovrencsics (Botka, 61.), Blazic (Frimpong, 61.), Csontos (Dvali, 61.), Heister (Nagy O., 57.) – Sigér (Haratin, 61.) Laidouni (Vécsei, 61.) – Isael (Zubkov, 58.), Skvarka (Redzic, 61.), Mak (Somália, 57.) – Baturina (Uzuni 61.)
Sárga lap: Llinares (79.)
Gól: Mak (5.), Redzic (68.), Uzuni (92.), illetve Castro (44.)

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.

Varga Barnabás a gólátlag-rangsor élén

72 ligát figyelembe véve támadónk rendelkezik a legjobb átlaggal a büntetők nélküli gólszerzést illetően.

FTC35: Dibusz Dénes elitklubba lépett

Kapusunk a jövőben komoly rekordokat dönthet meg a bajnoki címek tekintetében.

FTC 35: TOP10-ben Európában

Cikkünkben megvizsgáltuk, hogyan állunk a bajnoki címek számában az európai összevetésben.