2019. február 26.
Gorriaran csodagólt lőtt, továbbjutottunk
Továbbjutottunk a Kisvárda ellen a legjobb nyolc közé a Magyar Kupában.

Az első mérkőzést 2-0-ra megnyertük hazai pályán, így magabiztos helyzetből várhattuk a visszavágót. Így is kidolgoztunk több helyzetet, de a szerencse sokáig elkerült minket.

Egészen a 33. percig, amikor Fernando Gorriaran meglátta, hogy a hazaiak kapusa, Mihai Minca egy kicsit kint áll a kapujából, a felezővonal környékéről kapura ívelt, és óriási gólt lőtt (0-1)! A szünet előtt azonban sérülés miatt le kellett cserélni, helyére Szerető Krisztofer állt be, akinek ez volt az első tétmeccse együttesünkben.

A második játékrész elején főleg Böde és Bőle volt aktív, mindketten bemutattak egy-egy szép szólót. A 67. percben Ilic találta el közelről Heister kezét, védőnk sárga lapot, ellenfelünk tizenegyest kapott, amit Grozav váltott gólra, ezzel egyenlített a Kisvárda (1-1).

Ellenfelünk folyamatosan rúgdosta Bőlét, aki ezt megelégelte és visszarúgott, így kiállították. A hátralévő időben az eredmény nem változott, 3-1-es összesítéssel jutottunk a legjobb nyolc közé.

Rebrov nyilatkozatáért kattintson IDE, Gorriaranéért IDE!

MAGYAR KUPA, NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Kisvárda-FTC 1-1 (1-0)
Kisvárda:
Minca - Melnyik, Theodoros, Ene, Pico (Karasiuk, 42.) - Protic, Lucas - Sassá (Seco, 72.), Tsoukalas, Ilic - Horváth Z. (Grozav, 56.)
FTC:
Dibusz - Lovrencsics, Blazic (Dvali, 63.), Botka, Heister - Haratin (Sigér, 53.), Leandro - Gorriaran (Szerető, 40.), Lanzafame, Bőle - Böde
Gól: Grozav (67. - 11-esből), ill. Gorriaran (33.)
Kiállítva: Bőle (88.)
Összesítésben: 1-3.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.