2025. július 28.
Gruber Zsombor is ott lesz a Fradi Zóna Elemzésben
Az MTK elleni meccs után hétfőn ismét jön elemző műsorunk Hegedűs Henrikkel a FradiMédia YouTube-csatornáján.

Egyre népszerűbb klubunk exkluzív, élő meccsnapi videós podcastje, azaz vodcastje, a Fradi Zóna, amely február 16-án, a Paks elleni bajnokinkon indult el a FradiMédia hivatalos YouTube-csatornáján.

Ismét jön a meccsnap utáni elemző műsorunk!

A nagysikerű meccsnapi értékelő műsor után április 7-én vadonatúj, exkluzív műsorral bővült vodcastunk: a Fradi Zóna Elemzésben az aktuális mérkőzésünket követő hétfőn Jáky Gergely műsorvezető az FTC vezető adatelemzőjével, Hegedűs Henrikkel beszélgetett, aki a legutóbbi találkozóból készített friss statisztikákkal, kimutatásokkal, érdekességekkel készült.
Ki volt a mezőny legjobbja? Kinél látható nagy javulás a teljesítményben? Mi volt a taktikai hadrend? Mi előzte meg a gólok előtti szituációkat? Hogyan váltak be Robbie Keane cseréi? Rengeteg érdekes kérdésre kapunk választ!

Az MTK elleni idegenbeli 1-1-es döntetlen után július 28-án, hétfőn, 18.00-tól kerül sor a mérkőzés kiértékelésére a Fradi Zóna Elemzés következő adásában, amely ezúttal egy különleges vendéggel is kiegészül, ugyanis Hegedűs Henrik mellett férfi labdarúgócsapatunk fiatal játékosa, a találkozón csereként pályára lépett Gruber Zsombor is beszél a mögöttünk hagyott örökrangadóról. Az értékelő műsorhoz hasonlóan ezt az adást is az FTC hivatalos YouTube-csatornáján tudja megtekinteni. A Fradi Zóna Elemzés eddigi részeit IDE kattintva nézheti meg.

Cikkajánló

Fiatal francia védőt igazoltunk

A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.

Yusuf: „Igyekeztünk a taktikát átültetni a meccsre”

Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ

Győzelemmel mutatkozott be Borbély Balázs a kispadon

Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.

Lenny Joseph csereként állt be a vb-n Brazília ellen is

Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.

Botka Endre: „Nem vagyok egy nagyon csapongó ember”

Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.

Dupla kapushosszabbítás csapatunknál

Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.

Botka Endre: „Még éhesebb lettem a sikerre!”

Nyolcszoros magyar bajnok hátvédünk a következő szezonban is az FTC labdarúgója lesz – VIDEÓ!

Nem csak győztes gólból lehet legenda

Pölöskei Gábort Fradi-futballidentitása mindenhová elkíséri.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin