2019. június 9.
Gyászjelentés: június 14-én temetik el Forgács Ernőt
Egykori védőnk bajnoki bronzérmes és Esti Kupa-győztes volt az FTC színeiben.

Labdarúgócsapatunk június 3-án elhunyt egykori védőjét, Forgács Ernőt  június 14-én, 12 órakor helyezik örök nyugalomra a Fiumei úti Sírkertben.

Forgács Ernő 89 évet élt, 1930. május 16-án született Budapesten. A Budapesti Bástya, a Veszprémi Bástya, a Kőbányai Dózsa és a Budapesti Spartacus után 1957-ben igazolt a Ferencvárosba.

A hátvéd összesen 21 találkozón viselte egyesületünk zöld-fehér mezét, bajnoki bronzérmet és Esti Kupát nyert a Ferencvárossal. Később, a ’70-es években utánpótlásedzőként dolgozott a klub sikeréért.

Forgács Ernő emlékét megőrizzük. Nyugodjék békében!

Közös projektet valósítunk meg a Lazióval - videó

Videónkban bemutatjuk, mi is a pontos célja egyesületünknek a Gondoskodás Európai Napja kapcsán.

Egy fejezet lezárult, egy másik folytatódott

Korábbi társak, elismert sportolók és művészek anekdotáztak Gera Zoltánról – VIDEÓ!

Az NL-rájátszásában folytatja a magyar válogatott

Walesben 2-0-ra kikapott, így egyenes ágon nem jutott ki a jövő évi Eb-re a magyar labdarúgó-válogatott.

Jótékonysági árverés Böde aláírt cipőiért

A Magyar Rákellenes Liga és a Győztesek Egyesülete jótékonysági árverésre bocsátja Böde Dániel aláírt cipőit.

Így lőtte első válogatott gólját a bal felsőbe védőnk

Bosnyák válogatott védőnk, Eldar Civic hétfő este megszerezte első gólját a nemzeti csapatában - VIDEÓ!

Mindenről kifaggattuk Sigér Dávidot!

Sigért komoly kérdésekkel bombázták, Gera Zoltán búcsúmeccse és hoki Kontinentális Kupa a Fradi TV-ben.

Hazai jegyinformációk

Online és személyesen is kaphatók a belépők labdarúgócsapatunk vasárnapi, ZTE elleni bajnokijára.