2019. június 9.
Gyászjelentés: június 14-én temetik el Forgács Ernőt
Egykori védőnk bajnoki bronzérmes és Esti Kupa-győztes volt az FTC színeiben.

Labdarúgócsapatunk június 3-án elhunyt egykori védőjét, Forgács Ernőt  június 14-én, 12 órakor helyezik örök nyugalomra a Fiumei úti Sírkertben.

Forgács Ernő 89 évet élt, 1930. május 16-án született Budapesten. A Budapesti Bástya, a Veszprémi Bástya, a Kőbányai Dózsa és a Budapesti Spartacus után 1957-ben igazolt a Ferencvárosba.

A hátvéd összesen 21 találkozón viselte egyesületünk zöld-fehér mezét, bajnoki bronzérmet és Esti Kupát nyert a Ferencvárossal. Később, a ’70-es években utánpótlásedzőként dolgozott a klub sikeréért.

Forgács Ernő emlékét megőrizzük. Nyugodjék békében!

Exkluzív interjú Kubatov Gáborral és Orosz Pállal

Az új igazolások, az NB III-as csapat, fiatal játékosaink és a BL-selejtezők is szóba kerültek.

Indítsd Fradi-termékekkel az új tanévet

Kedvezményes áron juthatsz hozzá a következő tanévre legújabb hátizsákodhoz, tolltartódhoz vagy...

Eldőlt, mikor játszunk a Djurgarden ellen

Az időpontot az UEFA tette közzé a hivatalos honlapján.

Heti programajánló

Indul a labdarúgó NB I, vízilabda és kézilabda a hét programjában.

BL: Megvan, melyik csapatokkal játszhatunk a 2. körben

Továbbjutás esetén a Celtic-KR Reykjavík párharc győztesével találkozhatunk a BL 2. körében.

Élőben közvetítettük a BL második körének sorsolását

Továbbjutás esetén a Fradi a Celtic-Reykjavík párharc győztesével csap össze a második selejtezőkörben.

Fradi TV: Exkluzív elnöki és vezérigazgatói interjú

Kubatov Gábor és Orosz Pál a BL-ről, fiataljaink helyzetéről és az NB III-as csapatról is beszélt.