2019. április 21.
Győztes nyolcas
21 forduló után 6 pont előnye volt a Fradinak. Azóta mind a 8 meccsünket megnyertük, az előny 11 már pont!

A 2018/19-es idény lehet az a bajnokság, amelyben a Ferencváros labdarúgócsapata megszerzi története 30. bajnoki címét. A végső siker bebiztosítására stílszerűen a 30. fordulóban nyílik lehetősége Sergei Rebrov együttesének.

A Fradi 21 forduló után is a tabella élén állt, hatpontos előnnyel a MOL Vidivel szemben. Azóta a fehérvári piros-kékek szorgalmasan gyűjtötték a pontokat, de a Ferencváros egyszerűen nem adott esélyt a felzárkózásra: elképesztő hajrába kezdve, egymás után nyolc mérkőzést nyert meg csapatunk!

Visszavágás négyessel

A Puskás Akadémia ellen a második félidő első negyedórája volt döntő: ekkor Fernando Gorriaran, Ivan Petrjak és Tokmac Nguen is betalált, majd a hajrában Mikalai Sihnevich vitte be a kegyelemdöfést. Kiadós volt a visszavágás az őszi, felcsúti vereségért.

Igazi kiütés

Egy fordulóval később 4-0-nál éppen csak túljártunk a felén… A DVTK elleni 7-0 a legnagyobb különbségű győzelem, amelyet az NB I elmúlt három szezonjában bármelyik együttes aratott.

Hamar lerendezett örökrangadó

A Diósgyőr után az MTK ellen is elértük a három meccs, három győzelem idénybeli mutatót: Varga Roland egyszer, Davide Lanzafame kétszer volt eredményes az első félidőben.

Elbírtuk a kimaradt büntetőt is

A kiesés ellen tavasszal egyre jobb formában menekülő Haladás sem állította meg a Fradi sorozatát, ráadásul mind Lovrencsics Gergő, mind Sigér Dávid adott góljánál a látványos kivitelezésre is.

Kibrusztoltuk

A Kisvárda elleni, idegenbeli 1-0-s siker nem a leglátványosabb eleme volt a sorozatnak, de éppolyan fontos, hiszen ez is megmutatta a riválisoknak, hogy a Fradi a nehéz meccseken sem hibázik.

Villámrajt

A Paks ellen a sok hiányzó ellenére már az első percben vezettünk – 3-0-s győzelem lett a vége!

Az egyetlen fordítás

A Mezőkövesd volt az egyetlen csapat az elmúlt nyolc fordulóban, amely vezetést szerzett a Fradi ellen. Pontot így sem hagytunk Matyóföldön: Bőle Lukács csereként beállva lőtte a győztes találatot.

Az utolsó rivális legyőzése

Öt fordulóval a vége előtt már csak a MOL Vidi maradt, amely megakadályozhatta volna a Fradi végső sikerét – a fehérváriakkal szemben 4-1-es győzelemmel növeltük 11 pontra az előnyt.

Nyolcból nyolc győzelem – ha még egy fordulónyira megnyújtjuk a sorozatot, matematikailag is bebiztosítjuk azt a bizonyos harmadik csillagot!

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ

Elindult a jegyértékesítés az MK-elődöntőre

Férfi labdarúgócsapatunk április 24-én, szerdán 20 órakor lép pályára a Nyíregyháza ellen.

Így lehetünk bajnokok szombaton

Férfi labdarúgócsapatunk közel került a bajnoki cím megvédéséhez.

Fradi Kamion a Kisvárda elleni meccsen

A Kisvárda elleni bajnoki előtt drukkereink 14 és 17 óra között megcsodálhatják országjáró járművünket.

FTC-Kisvárda: íme, a meccsnapi ajánlatunk

Ezúttal a Fradi ágyneműket vásárolhatják meg jelentős kedvezménnyel.

Sajtóakkreditáció a Kisvárda elleni bajnokira

A sajtó munkatársai április 19., péntek 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a szombati bajnokira.

Kenan Kodro: „Mind Dejannal vagyunk”

A ZTE ellen eredményes bosnyák támadónk értékelte a mérkőzést – VIDEÓ!