Ahogy korábban, úgy február hónap legjobb Fradi-játékosának a kiválasztásában is számítottunk szurkolóink segítéségre, akik megszavazhatták, kit láttak február hónapban a legjobban teljesítő ferencvárosi labdarúgónak.
A beérkezett szavazatok alapján először kapta meg a díjat csapatunk 19 éves középpályása, Tóth Alex, aki kulcsszerepet játszott abban, hogy csapatunk 3-1-re győzött Fehérváron, valamint hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást az ETO FC Győr elleni MOL Magyar Kupa-mérkőzésen. Teljesítményével nem csak a ferencvárosi szurkolók elismerését vívta ki, de megkapta profi karrierje első felnőtt magyar válogatott behívóját is Marco Rossi szövetségi kapitánytól.
Középpályásunknak a Ferencvárosi Torna Club elnöke, Kubatov Gábor adta át a HSA Hónap Játékosa-díjat.

Ezt az elismerést az a férfi labdarúgónk kapja, akire a legtöbb szurkolónk szavaz a honapjatekosa.fradi.hu oldalon. Bárkire lehet voksolni, kapusra, hátvédre, középpályásra, csatárra, kezdőjátékosra, esetleg cserére, a lényeg, hogy az adott hónapban az illető – bármelyik sorozatban - legalább 45 percet a pályán töltött, és teljesítményével hozzájárult a csapat sikereihez.
A HSA Hónap Játékosa díj támogatója a HSA Group. A cégcsoport több, mint 20 éve Kelet-Magyarország szakértője fizikai- és szellemi munkaerő-kölcsönzésben, magasan kvalifikált munkaerő toborzásban és vezető-kiválasztásban, országosan 16 irodát üzemeltetve.
A HSA Hónap Játékosa-díj játékszabályzatát ITT, míg adatkezelési tájékoztatóját ITT találja.
Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.
Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.
2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.
Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!
A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.
A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.
Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!
Korolovszky Gábor, a Soroksár új vezetőedzője mondta el gondolatait a kinevezése után.