December 4-én, csütörtökön került sor a Fradi Fair Play-gála 2025-ös eseményére, az Elek Gyula Arénában.
Az eseményen két kategóriában három fradista részesült elismerésben. Az Igazi Zöld-Fehér Hős kategóriájában olyan sportolót díjaz a Fradi Fair Play Bizottság, aki különleges sportemberi nagyságáról tett tanúbizonyságot az év vagy a versenyszezon során. Az Igazi Zöld-Fehér Hős kategóriában idén férfi kézilabdázónkat, Lékai Mátét díjazták, aki idén januárban egy szerbek elleni felkészülési mérkőzésen jelezte, hogy az ellenfél gólt szerzett, annak ellenére, hogy a játékvezető szerint a labda nem volt bent.

A Fradi Szív kategóriában olyan szervezetet vagy magánszemélyt ismernek el, akik valamilyen fontos társadalmi ügyben támogatták az FTC törekvéseit. A Fradi Szív kategória első díjazottja Barna Kata lett, aki sérülése miatt abba kellett, hogy hagyja az akrobatikus tornát, de továbbra is lejárt az edzésekre, hogy páros társát segítse. A Fradi Szív kategória második díjazottja az FTC -t hosszú-hosszú évtizedek óta töretlenül szolgáló Horváth László, vagyis Api bácsi érdemelte ki, sikerekben bővelkedő pályafutása elismeréseként.
A 2025-ös Fradi Fair Play-gáláról részletesebben is beszámolunk a Fradi TV jövő keddi adásában.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.
Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.
Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.
Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.
Nyolcszoros magyar bajnok hátvédünk a következő szezonban is az FTC labdarúgója lesz – VIDEÓ!