2021. július 3.
Íme, a Ferencváros kerete az első BL-selejtezőre
Peter Stöger vezetőedző első BL-keretében helyet kaptak az Európa-bajnokságon szereplő labdarúgók is.

Mint ismert, magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is a legrangosabb európai kupasorozat, a Bajnokok Ligája selejtezőjében kezdi meg nemzetközi szereplését. Az előző idényben a BL csoportkörében szerepelt együttesünk első ellenfele a koszovói bajnokcsapat, a Prishtina lesz 2021. július 6-án, kedden 18.00-tól.

Az 1. selejtezőkör első mérkőzése előtt vezetőedzőnk, Peter Stöger kijelölte első BL-keretét. Több fiatal futballista mellett a jelenleg is zajló Európa-bajnokságon szerepelt játékosok közül Bogdán Ádám, Dibusz Dénes, Botka Endre, Sigér Dávid és Róbert Mak is kerettag, valamint Oleksandr Zubkov is, aki az ukrán válogatott tagjaként szombat este Anglia ellen készül Eb-negyeddöntőre.

 

Az FTC BL-kerete

Kapusok

Bogdán Ádám, Dibusz Dénes, Varga Ádám

Védők

Miha Blazic, Botka Endre, Csontos Dominik, Lasha Dvali, Eldar Civic, Samy Mmaee, Henry Wingo

Középpályások

Csonka András, Ihor Haratin, Aissa Laidouni, Róbert Mak, Sigér Dávid, Somália, Vécsei Bálint

Támadók

Roko Baturina, Franck Boli, Ryan Mmaee, Tokmac Nguen, Gera Dániel, Redzic Damir, Myrto Uzuni, Oleksandr Zubkov

Férfi labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló

Bajnoki ág, első mérkőzés

FTC–Prishtina (koszovói)

2021. július 6., kedd 18.00

Helyszín: Budapest, Groupama Aréna

Jegyek: személyesen a Groupama Aréna jegypénztárainál (K-P.: 10.00-18.00; Szo.: 9.00-13.00, H-Sze.: 10.00-18.00) vagy online, a meccsjegy.fradi.hu-n

Cikkajánló

Joseph kezdő volt, Haiti vereséggel búcsúzott a vb-től

Az FTC játékosa oroszlánrészt vállalt a marokkóiak elleni első gólból, végül 83 percet játszott.

Indul a jegyértékesítés a Vojvodina elleni UEL-meccsre

Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.

Utazás az új festésű csapatbusszal és szülinapozás

Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!

Ők harmincan utaztak el az ausztriai edzőtáborba

Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.

Megérkeztünk a nyári edzőtáborba

Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.

Idegenben kezdünk – megvan az OTP Bank Liga sorsolása

Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.

Hosszabbítottunk Habib Maigával

A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.

Két felkészülési mérkőzést játszunk az edzőtáborban

Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin