
Magyar bajnok, az UEFA Bajnokok Ligája-főtáblás szereplést 25 év után ismét kiharcoló férfi labdarúgócsapatunk tagjai október 19-én hétfő reggel 8 órakor találkoztak az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban, ahonnan a reggelit követően busszal indultak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.
Csapatunk várhatóan 13.40-kor landolt Barcelonában, és elfoglalta szálláshelyét. A nap további programjaként kora este Sergei Rebrov és egyik játékosunk megtartja a szokásos mérkőzésnap előtti sajtótájékoztatót, ezután pedig edzés következik a Camp Nou stadionban, a kedden 21.00-kor kezdődő UEFA Bajnokok Ligája-mérkőzés helyszínén.
A kint töltött időszakról, a mérkőzést megelőző és az azt követő minden fontos eseményről, valamint magáról a találkozóról folyamatosan, a helyszínről számolunk be itt a fradi.hu-n, valamint Youtube-, Instagram- és Facebook-oldalunkon. Érdemes lesz mindegyiket követni!
Klubunk sportigazgatója beszélt Tóth Alex Premier League-be igazolásának jelentőségéről.
A 20 éves középpályás az angol Premier Leauge-ben szereplő Bournemouthban folytatja karrierjét.
Az elmúlt évekhez hasonlóan ismét focicsapatunk szakemberei tartottak előadásokat a Groupama Arénában.
Elton Acolatse címekről, európai szereplésről és az erényeiről is beszélt - VIDEÓ!
Elton Acolatse a DVTK labdarúgócsapatától érkezik a Ferencvároshoz. A támadó nyolc gólnál jár az idényben.
A média munkatársai január 23., péntek 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat.
A Panathinaikosz elleni UEL-mérkőzés napján ismét kedvezményekkel várja a szurkolókat a Fradi Shop.
Tizenkét napot töltöttünk el La Mangában, felkészültünk az idény folytatására.