Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk tagjai számára január 5-én, kedden véget ért a pihenő időszaka. A futballisták délelőtt az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban találkoztak, majd a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér felé vették az irányt, ahonnan 12 óta után szállt fel a csapat különgépe. Az úti cél Spanyolország, közelebbről Málaga volt, onnan busszal utazott tovább a csapat Marbellába. Együttesünk a tervek szerint január 18-ig készül itt a 2020/2021-es idény folytatására. Sergei Rebrov vezetőedző kedd este máris edzést vezényel a labdarúgóknak!
Szurkolóink nem maradnak le semmiről a felkészülési időszakban sem, az FTC hivatalos honlapján, a fradi.hu-n, illetve közösségi oldalainkon, a Facebook-on, az Instagramon, a Twitteren és a TikTokon ugyanis folyamatosan jelentkezünk majd képekkel, videókkal és szöveges anyagokkal. Tartsanak velünk, irány Marbella!
Címvédő együttesünk kedden elutazik, két nappal az első 2021-es bajnoki mérkőzése előtt tér vissza Budapestre.
Lovrencsics Gergőt a gyermekei néha jobban kifárasztották, mint Sergei Rebrov egy-egy edzése.
A játékosok azonnal kipróbálták a jéghideg vizet, és kiderül, milyen jótékony hatása van a kezelésnek - VIDEÓ!
Már az első edzéseken érkeztek a bombagólok és a védések labdarúgócsapatunk ausztriai edzőtáborában – VIDEÓK!
Együttesünk az eredeti tervnek megfelelően vasárnap, ám fél órával később kezd az azeri FK Sabah ellen.
Kísérje el labdarúgóinkat az idény első tétmeccsére. Fontos szurkolói információk a voucherek beváltásáról!
Az FTC játékosa oroszlánrészt vállalt a marokkóiak elleni első gólból, végül 83 percet játszott.
Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.