A magyar labdarúgó-válogatott október 10-én Splitben Horvátország, míg október 13-án hazai környezetben Azerbajdzsán ellen játszik Eb-selejtező mérkőzést.
A Ferencvárost Dibusz Dénes, Lovrencsics Gergő, Varga Roland, valamint a válogatott-debütálása után másodszor is meghívót kapó Sigér Dávid képviselheti majd.
A válogatott kerete:
Kapusok:
Dibusz Dénes (Ferencvárosi TC)
Gulácsi Péter (RB Leipzig)
Kovácsik Ádám (Mol Fehérvár FC)
Védők:
Baráth Botond (Sporting Kansas KC)
Bese Barnabás (Le Havre)
Kádár Tamás (Dinamo Kijev)
Korhut Mihály (Árisz Szaloniki)
Lang Ádám (Omonia Nicosia)
Lovrencsics Gergő (Ferencvárosi TC)
Tamás Krisztián (Zalaegerszegi TE)
Willi Orbán (RB Leipzig)
Középpályások:
Holman Dávid (Slovan Bratislava)
Kleinheisler László (NK Osijek)
Kovács István (Mol Fehérvár FC)
Nagy Ádám (Bristol City FC)
Pátkai Máté (Mol Fehérvár FC)
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC)
Szoboszlai Dominik (RB Salzburg)
Támadók:
Dzsudzsák Balázs (al-Ittihad)
Feczesin Róbert (Újpest FC)
Holender Filip (FC Lugano)
Nagy Dominik (Legia Varsó)
Németh Krisztián (Sporting Kansas)
Sallai Roland (SC Freiburg)
Szalai Ádám (TSG Hoffenheim)
Varga Roland (Ferencvárosi TC)
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.
Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.
Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.
Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.
Nyolcszoros magyar bajnok hátvédünk a következő szezonban is az FTC labdarúgója lesz – VIDEÓ!