2019. július 26.
Jó hír! Erős csapattal indulunk a Magyar Bajnokságon
A hétvégén lesz a 124. Atlétika Magyar Bajnokság. Itt az FTC rajtlistája!

A hétvégén az MTK pályáján, a budapesti Lantos Mihály Sportközpontban rendezik meg a 124. Atlétikai Magyar Bajnokságot, amelyen a Ferencvárosi Torna Club szakosztálya a korábbi évekhez hasonlóan ismét népes csapattal indul. A versenyzők között ott lesznek többszörös magyar bajnokaink, mint például Szabó László (a képen - távolugrás, 200 m), Galambos Tibor (hármasugrás), Huszák János (diszkoszvetés) vagy Varga Dániel (400 m gát, 4x400 m), illetve sok, az elmúlt években feltörekvő fiatal tehetségünk.

„Végre teljes és egészséges csapattal indulhatunk majd az országos bajnokságon, mind a felnőttek, mind a fiatalok mezőnyében. Egyáltalán nem szeretnék terhet rakni az atlétáink vállára, de bízunk a férfi 4x440 méteres váltónkban, amely fedett pályán magyar bajnok lett, illetve a Csapatbajnokság elődöntőjében is nyert, igaz, akkor nem volt teljes a mezőny. Reméljük, hogy több kimagasló eredményt érünk majd el és a nemzetközi porondhoz is közelebb kerülünk” – mondta Vágóné Solti Mária szakosztályvezető.

A Fradi összesen 18 versenyzővel, köztük 13 férfi és öt női atlétával indul majd a kétnapos versenyen, amelynek részletes programját ITT találja, míg az eredményeket ITT követheti élőben szombaton 14.15-től. A viadal legfrissebb történéseiről a fradi.hu folyamatosan jelentkezik.

Diszkoszvetés: Huszák János
4x100 méter: FTC (Kovács Dániel, Varga Dániel, Szabó László, Bánhidi Bence, Haufe Rajmund, Pozsgai Dániel)
4x400 méter: FTC (Szabó László, Pozsgai Dániel, Fekete Gábor, Varga Dániel, Kovács Dániel)
NŐI
100 m: Kuti Nikolett
Magasugrás: Bihari Emese
Távolugrás: Beliczay Léna, Gődény Pálma
Hármasugrás: Erdei Dorottya

„Az anyám!”: Dibusz és az FTC ajándéka Bodrogi Gyulának

A Nemzet Színésze nemrég ünnepelte 90. születésnapját, klubunk pedig emlékezetes ajándékkal lepte meg – VIDEÓ!

Botka Varga Barnabásnak adott tippeket, de megfogadta?

Focistáink ismét fát ültettek a Budakeszi Vadasparkban, ahol Dibusz Dénes kisfia ismét ellopta a showt – VIDEÓ

Sajtóakkreditáció a DVSC elleni bajnokira

A sajtó munkatársai május 2., csütörtök 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a vasárnapi bajnokira.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!