2025. május 18.
„Jól tudjuk, mi a célunk, s ezt szeretnénk elérni!”
Robbie Keane elégedetten értékelt a Fehérvár FC legyőzését követően.

Ahogy beszámoltunk róla, 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 3-0-ra legyőzte a Fehérvár FC-t az utolsó hazai bajnokinkon a 2024/25-ös OTP Bank Liga-idényben. Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a látottakat.

– Januárban érkeztem a csapathoz, sohasem könnyű idény közben átvenni egy együttes irányítását. Azt szeretem, ha a csapatom olyan intenzitással és támadó felfogásban játszik, mint ahogy most tette, ezt várom el a srácoktól. Azt a célt tűztük ki magunk elé, hogy közönségszórakoztató futballt mutassunk be. Emellett fontos, hogy ne kapjunk gólt. Arra fókuszálunk, hogy jól teljesítsünk, s jövőre még szebb játékot mutassunk be.

Robbie Keane elmondta, klubunk az édesanyját gyászoló Adama Traoré mellett áll. Vezetőedzőnk a jövő hétvégi, ETO FC Győr elleni találkozóról is szót ejtett.

Kemény mérkőzés lesz. Idegenben mindig nehéz feladatunk van. Jól tudjuk, hogy mi a célunk, s ezt szeretnénk elérni!

Cikkajánló

Borbély Balázs: „Szerencsére van egy jó kapusunk”

A Zalaegerszeg elleni 1-0-s idegenbeli győzelem után vezetőedzőnk értékelte a mérkőzést.

Corbu gólja 3 pontot ért, megvan az első bajnoki siker!

Labdarúgócsapatunk Corbu Máriusz találatával szerezte meg a három pontot a Zalaegerszeg otthonában.

Ezzel a kerettel vágunk neki az UEL-playoffnak

Gruber Zsombor helyett Franko Kovacevic és Madarász Ádám került a keretbe.

Borbély Balázs: „Agresszívabban kell játszanunk”

Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője szerint a cseréknek is bevetésre késznek kell lenniük.

Tippeljen, és nyerjen egy zöld csíkos sálat!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a ZTE elleni bajnoki mérkőzés pontos végeredményét!

Trabzonspor: a Fradi következő nagy kihívása

A török bajnokság legutóbbi bronzérmese nem ismeretlen ellenfél a Ferencváros számára az Európa Ligában.

Stefan Pánik: „Minden nap kicsit jobbnak kell lennünk”

Erőnléti edzőnk a sűrű programról, a terhelésről és a Trabzonspor elleni célokról is beszélt.

Elindult a voucherek értékesítése a Trabzonspor ellen

A törökországi UEL-selejtezőnkre augusztus 20-án, magyar idő szerint 19:00-tól kerül sor.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin