Mint arról korábban beszámoltunk, magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szombaton 6-1-re győzött a Ráckeve VAFC vendégeként a MOL Magyar Kupa országos főtáblájának első fordulójában, így bejutott a legjobb 64 együttes közé. A hat gólból egyet vállalt az első fradista tétmérkőzésén pályára lépett 18 éves középpályás, Katona Bálint.
- Nagyjából olyan meccs volt, amilyenre számítottam. Nagyon szerettem volna gólt rúgni és bizonyítani a szakmai stábnak, úgy érzem, jól ment a játék – kezdte a harmadosztályban szereplő tartalékcsapatunkat erősítő ifjú futballista. - A gólom előtt remek passzt kaptam Roko Baturinától, nagy boldogság volt, amikor a labda áthaladt a gólvonalon. A hangulatra sem lehet panasz, a mi szurkolóink szurkoltak, ahogy mindig, nagyon lelkesek voltak a hazai drukkerek is. Azért dolgozom, hogy a jövőben is kiérdemeljen a bizalmat és megkapjam a lehetőséget a felnőttcsapatnál.
Vezetőedzőnk, Sergei Rebrov értékelését IDE kattintva olvashatja el.
Vezetőedzőnk szerint ráckevei győzelmünk jó felkészülésnek számított.
Labdarúgócsapatunk 6-1-re győzött a Ráckeve ellen.
Nyereményjáték az FTC Facebook-oldalán: tippelje meg a Sabah elleni felkészülési meccs pontos végeredményét!
Szombaton már kifejezetten az azeri bajnokra készült futballcsapatunk az edzőtáborban - VIDEÓ!
Lenny Joseph értékelte a világbajnoki szereplését, de a szurkolóinknak is üzent - EXKLUZÍV INTERJÚ!
Életkép egy szerb kisváros poros utcáin, eszmélés a vesztes derbi után, a Fradi az élet – INTERJÚ!
A játékosok azonnal kipróbálták a jéghideg vizet, és kiderül, milyen jótékony hatása van a kezelésnek - VIDEÓ!
Már az első edzéseken érkeztek a bombagólok és a védések labdarúgócsapatunk ausztriai edzőtáborában – VIDEÓK!