Mint arról korábban beszámoltunk, magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szombaton 6-1-re győzött a Ráckeve VAFC vendégeként a MOL Magyar Kupa országos főtáblájának első fordulójában, így bejutott a legjobb 64 együttes közé. A hat gólból egyet vállalt az első fradista tétmérkőzésén pályára lépett 18 éves középpályás, Katona Bálint.
- Nagyjából olyan meccs volt, amilyenre számítottam. Nagyon szerettem volna gólt rúgni és bizonyítani a szakmai stábnak, úgy érzem, jól ment a játék – kezdte a harmadosztályban szereplő tartalékcsapatunkat erősítő ifjú futballista. - A gólom előtt remek passzt kaptam Roko Baturinától, nagy boldogság volt, amikor a labda áthaladt a gólvonalon. A hangulatra sem lehet panasz, a mi szurkolóink szurkoltak, ahogy mindig, nagyon lelkesek voltak a hazai drukkerek is. Azért dolgozom, hogy a jövőben is kiérdemeljen a bizalmat és megkapjam a lehetőséget a felnőttcsapatnál.
Vezetőedzőnk, Sergei Rebrov értékelését IDE kattintva olvashatja el.
Vezetőedzőnk szerint ráckevei győzelmünk jó felkészülésnek számított.
Labdarúgócsapatunk 6-1-re győzött a Ráckeve ellen.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.