2020. szeptember 19.
Katona: „Bizonyítani akartam, úgy érzem, sikerült”
A Fradi második ráckevei gólját szerzett középpályás azért dolgozik, hogy a jövőben is megkapja a lehetőséget.

Mint arról korábban beszámoltunk, magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szombaton 6-1-re győzött a Ráckeve VAFC vendégeként a MOL Magyar Kupa országos főtáblájának első fordulójában, így bejutott a legjobb 64 együttes közé. A hat gólból egyet vállalt az első fradista tétmérkőzésén pályára lépett 18 éves középpályás, Katona Bálint.

- Nagyjából olyan meccs volt, amilyenre számítottam. Nagyon szerettem volna gólt rúgni és bizonyítani a szakmai stábnak, úgy érzem, jól ment a játék – kezdte a harmadosztályban szereplő tartalékcsapatunkat erősítő ifjú futballista. - A gólom előtt remek passzt kaptam Roko Baturinától, nagy boldogság volt, amikor a labda áthaladt a gólvonalon. A hangulatra sem lehet panasz, a mi szurkolóink szurkoltak, ahogy mindig, nagyon lelkesek voltak a hazai drukkerek is. Azért dolgozom, hogy a jövőben is kiérdemeljen a bizalmat és megkapjam a lehetőséget a felnőttcsapatnál.

Vezetőedzőnk, Sergei Rebrov értékelését IDE kattintva olvashatja el.

Cikkajánló

Rebrov: „Profi hozzáállással dolgoztunk”

Vezetőedzőnk szerint ráckevei győzelmünk jó felkészülésnek számított.

Öt gólszerző, magabiztos győzelem Ráckevén

Labdarúgócsapatunk 6-1-re győzött a Ráckeve ellen.

Idegenben kezdünk – megvan az OTP Bank Liga sorsolása

Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.

Hosszabbítottunk Habib Maigával

A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.

Két felkészülési mérkőzést játszunk az edzőtáborban

Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.

Francia védőt igazoltunk

A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.

Yusuf: „Igyekeztünk a taktikát átültetni a meccsre”

Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ

Győzelemmel mutatkozott be Borbély Balázs a kispadon

Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin