Ahogy megírtuk, 36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk 3-1-re nyert a Kazincbarcika ellen a Fizz Liga 13. fordulójában. A találkozó után vezetőedzőnk, Robbie Keane mondta el az érzéseit.
- Mindig nehéz meccsre számítok, hiszen ellenünk mindenki őrült módon fut. Arra nem számítottam, hogy mi nem leszünk elég hatékonyak az első fél órában. Nem volt az igazi a játékunk, de utána sikerült átvenni az irányítást. Tizenegyesből született a hazaiak vezető gólja, de utána Barna és Alex is betalált. Úgy érzem a végén több gólt is lőhettünk volna. Barna és Alex is kisebb problémával küzdött a meccs előtt, tudtak volna kezdeni, de ez túl nagy kockázat lett volna, hogy leveszítsem őket. Ez jól sült el, gól, gólpassz és gól. A szünetben azt kértem a srácoktól, hogy tartsák meg a labdát, birtokolják többet, szerintem ez látszott is a második félidőben, többnyire sikerült dominálnunk a játékot. Jobban akartuk mozgatni a középpályát, az így kialakult helyekre be tudtunk menni. Remek héten vagyunk túl, a srácok kiválóak voltak, igazi karaktert mutattak, kellő önbizalommal, összességében ez egy remek hét volt. Jön egy kis szünet, aztán folytatjuk – mondta Robbie Keane.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.
Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.
Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.