
Ahogy megírtuk, 36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatun 1-1-es döntetlent játszott a görög Panathinaikosz ellen az UEFA Európa Liga főtábláján, így hét kör után is veretlenül, automatikus nyolcaddöntőt jelentő helyen (7.) állunk a 36 csapatos tabellán. Robbie Keane a találkozó után mondta el a véleményét a találkozóról.
- Az első meccs a szezonban mindig nehéz. A srácok nagyon fittek voltak, egy jó meccs volt ez mind a két csapat részéről. A találkozó előtt állítottam egy kis kihívást a srácok elé, maradjunk veretlenek, ez sikerült. Hét meccs alatt nem kis teljesítmény, de nyilván csalódottak vagyunk, hogy nem tudtunk nyerni, de az ellenfél sajnos nagyon szép gólt lőtt, ettől függetlenül gratuláció illeti a csapatunkat. Az első meccsen, ha sokáig vezetünk és a végén kapunk gólt, az csalódást keltő, de az első félidőben az ellenfélnek is volt egy komoly helyzete Szalai Gábor elcsúszása után, de amikor vezettünk, akkor nekünk is megvolt a sansz, hogy lezárjuk a meccset. A második félidőben az ellenfél játékában nem volt benne a gól, csak annál a szép lövésnél.
Ír vezetőedzőnk szerint a szezon előtt senki sem gondolta volna, hogy hét kör után is veretlenül állunk majd az európai porondon.
- Ha az ember bejut a legjobb nyolc közé, az egy igazi eredmény. Ha őszinték vagyunk, senki ebben a teremben nem mondta volna a szezon elején, hogy hét meccs után veretlenül állunk majd. Így, vagy úgy, de tovább kell menni, ha kell selejtezőn keresztül, de a Notthingham elleni meccsből ki kell hoznunk a maximumot.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg az MTK elleni bajnoki mérkőzés pontos végeredményét!
Hétfőn 19.30-tól várja önöket vodcastműsorunk új adása.
Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője nehéz mérkőzésre számít az MTK ellen.
Születésnapi interjú labdarúgócsapatunk közönségkedvenc korábbi hátvédjével, Balog Zoltánnal.
A sajtó munkatársai február 24., kedd 12:00-ig adhatják le akkreditációjukat.
A Ludogorec elleni UEL-meccs után Robbie Keane és Cebrail Makreckis értékelték a pályán történteket - VIDEÓ!
Vezetőedzőnk a Ludogorec elleni UEL-rájátszás első mérkőzése után nyilatkozott.
Budapesten maradt drukkereink óriáskivetítőn nézték az UEL-mérkőzést.