Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 1-0-s győzelmet aratott a DVSC otthonában az OTP Bank Liga 23. fordulójában. A találkozó után vezetőedzőnk osztotta meg gondolatait a sajtó munkatársaival.
- Elégedett vagyok a három ponttal, a mentalitással és a játékosok küzdőszellemével. Ezeknek köszönhetjük a győzelmet, hiszen nem könnyű győzelmet aratni a Nagyerdei Stadionban. Egy teljes hetünk volt felkészülni, jó munkát végeztünk, és sikerült megvalósítanunk a pályán, amit elterveztünk, ugyanakkor lépésről lépésre haladunk, mindig az előttünk álló kihívással foglalkozunk. Ehhez az alapok a legfontosabbak, és úgy gondolom, hogy ezek közül a legfontosabb, hogy ne kapj gólt, statisztikailag pedig ennyi helyzettel előbb-utóbb nyerni fogsz. Szeretem, hogyha dinamikus a játék, a játékosoknak is igyekszünk szabad kezet adni, de tudjuk, hogy miben kell javulnunk – mondta trénerünk.
Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.
Osváth Attila újra bizalmat kapott, a magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re verte Kazahsztánt.
A Fradi és a Creative Science táborai a nyári szünetben is izgalmas programokkal várják a gyerekeket.
Június 9-én, kedden megkezdődött a munka a kerettagoknak az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.
A tavaly elindított kezdeményezés révén közel 200 hátrányos helyzetű gyermek sportolhat - VIDEÓ!
Labdarúgócsapatunk új erőnléti edzője évek óta együtt dolgozik Borbély Balázzsal.
36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk visszatért a Népligetbe.