2023. november 3.
Kecskeméten a Fradi minibusz
Szurkolóink a mérkőzés előtt, alatt és után is tudnak válogatni a minibusz kínálatából.

Bajnoki címvédő és listavezető férfi labdarúgócsapatunk november 5-én, vasárnap 14.45-től a Kecskeméti TE vendégeként folytatja szereplését az OTP Bank Ligában. A kecskeméti Széktói Stadion vendégszektorának bejáratánál várja szurkolóinkat a Fradi minibusz, amely 13.00-tól egészen 17.00-ig lesz nyitva!

A minibusznál a Fradi Shop termékeinek széles kínálatából válogathatnak, mint az iskolaszerek és táskák, szurkolói kellékek és számos egyéb ajándéktárgyak.

Szurkolói kártya regisztrációjára ezúttal nem lesz lehetőség!

„Varga fejjátéka nemzetközi szinten is kiemelkedő”

A korábbi Fradi- és Stuttgart-játékossal, Lisztes Krisztiánnal beszélgettünk az Eb-ről.

Vonulás, megbotlás, költözés, készülés

Svájciakat dicsérő német lapok, bulizó szurkolók, hibaelemző válogatott - készülünk a németek ellen.

„A mester tudja, mire vagyok képes”

Botka Endre a svájci és német meccsről, pályára lépési és a válogatott továbbjutási esélyéről beszélt.

A szurkolók bevették Kölnt, folytatás Stuttgartban

Óriási buli és hagyományos közös vonulás a kölni stadionig, a magyar szurkolók ismét megmutatták - VIDEO

„A vereség miatt kevésbé érdekel, hogy betaláltam”

Az Eb-n Svájc ellen góllal bemutatkozó Varga Barna szerint a németek ellen is lehet keresnivalónk.

Rossi: Svájc váratlant húzott ellenünk

A szövetségi kapitány szerint az első félidő ráment a svájciak trükkjére, 2-3 jó teljesítményt látott csak.

Varga gólt fejelt, de kikaptunk Svájctól

Gólkirályunk találata csak a szépítésre volt elég a szünetben már kettővel vezető Svájc ellen az Eb-n.

Varga Barna: három ki-ki meccs vár ránk

A FradiMedia exkluzív tartalmakkal jelentkezik az Európa-bajnokság alatt Németországból.