A helyszínen élte át az Újpest elleni 3-0-s sikert, de még nincs jegye férfi labdarúgócsapatunk következő hazai bajnokijára, a november 12-én, vasárnap sorra kerülő Fehérvár elleni mérkőzésre? Váltsa meg most belépőjét, hiszen, ha volt jegye a derbire, és lesz a fehérváriak elleni meccsre is, akkor 1+1=3 akciónk keretében a Mezőkövesd Zsóry FC elleni, december 3-án sorra kerülő találkozóra térítésmentesen léphet be a Groupama Arénába!
Az 1+1=3 akció egészen a Fehérvár elleni találkozó kezdetéig, azaz november 12., vasárnap 16.00-ig tart. Fontos technikai információ, hogy a mezőkövesdiek elleni mérkőzésre szóló ingyenjegy az akció lezárultát követő első pénztári napon kerül feltöltésre a tikett tulajdonosának szurkolói kártyájára. Ajánlatunk a VIP-belépőkre nem vonatkozik. A Mezőkövesd elleni ingyenjegy lehetőség szerint arra a helyre szól majd, ahová a második, Fehérvár elleni belépő is!
Az 1+1=3 akcióban résztvevő jegyvásárlóknak lehetőségük lesz egy nyereményjátékban is próbára tenni a szerencséjüket. A szurkolók között ezúttal egy darab, a tavaszi szezonra érvényes bajnoki bérletet, valamint egy hazai mezt sorsolunk ki november 13-án, hétfőn 14.00-kor! A játékszabályzat IDE kattintva érhető el.
Meccsjegyüket a nap 24 órájában megvehetik az interneten, a meccsjegy.fradi.hu-n, valamint személyesen a Groupama Aréna jegypénztáraiban is (H.: zárva, K-P.: 10.00-18.00, Szo.: 09-13.00, kivéve meccsnapon, V.: zárva, mérkőzésnapon a kezdésig)!
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg az MTK elleni bajnoki mérkőzés pontos végeredményét!
Hétfőn 19.30-tól várja önöket vodcastműsorunk új adása.
Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője nehéz mérkőzésre számít az MTK ellen.
Születésnapi interjú labdarúgócsapatunk közönségkedvenc korábbi hátvédjével, Balog Zoltánnal.
A sajtó munkatársai február 24., kedd 12:00-ig adhatják le akkreditációjukat.
A Ludogorec elleni UEL-meccs után Robbie Keane és Cebrail Makreckis értékelték a pályán történteket - VIDEÓ!
Vezetőedzőnk a Ludogorec elleni UEL-rájátszás első mérkőzése után nyilatkozott.
Budapesten maradt drukkereink óriáskivetítőn nézték az UEL-mérkőzést.