2019. szeptember 30.
Kétszeres világbajnok labdarúgó a Fradi TV-ben!
Világsztár a Groupama Arénában, Csonka András, NHL-bajnoki gyűrű, valamint kiváló birkózónk a Fradi TV-ben!

Ha kedd, akkor Fradi TV! Legfrissebb adásunkat október 1-jén, kedden 19.45-kor tűzi műsorára az M4 Sport!

Egy kétszeres világbajnok és Bajnokok Ligája-győztes labdarúgó járt a Groupama Arénában, akivel a Fradi Tv stábjának lehetősége volt beszélgetni. Exkluzív interjú a világsztárral!

Csonka András a 2019/20-as szezont az NB II-ben, a Soroksárban kezdte meg, de az előző hetekben már ismét FTC-mezben léphetett pályára az élvonalban és a Magyar Kupában. 19 éves középpályásunkkal a pályán és azon kívül nyújtott teljesítményéről is beszélgettünk.

Az NHL-ben is bajnoki címet szerző Don MacAdam vette át jégkorongcsapatunk utánpótlásának irányítását. A neves szakember a Fradi TV kamerájának megmutatta az aranygyűrűjét, valamint arról is beszélt, milyen tervei vannak klubunknál.

A Ferencváros birkózója, Muszukajev Iszmail világbajnoki bronzérmet szerzett a közelmúltban, amivel olimpiai kvalifikációt is szerzett. Ismerjék meg jobban sportolónkat!

A Fradi TV-t a FradiMédia készíti.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.