2019. június 10.
Klubtörténelmi BL-győzelem a Fradi TV-ben!
Itthon a póló BL-trófea, labdarúgóink edzőtáborba utaztak, történelmi sikerek – Fradi TV az M4 Sporton!

Ha kedd, akkor Fradi TV! Aktuális adásunkat június 11-én, kedden 15.30-kor tűzi műsorára az M4 Sport.

Alig ért véget a Fradi fieszta labdarúgócsapatunk történetének 30. bajnoki címe után, rövid pihenő után már újra munkába álltak a játékosok és a stáb az FTC-MVM Sportközpontban. Stábunk ott volt a visszatéréskor, megmutatjuk a kulisszatitkokat!

Nem sok időt töltöttek Budapesten futballistáink, a múlt hét végén máris útnak indultak Ausztriába, az első nyári edzőtábor helyszínére. A Fradi TV nézői exkluzív felvételeket láthatnak arról, hol készülnek a BL-selejtezőre labdarúgóink!

Az FTC-Telekom Waterpolo férfi vízilabdacsapata történelmet írt: nem csak története során először bejutott a BL hannoveri nyolcas döntőjének fináléjába, de ott elképesztő izgalmak közepette, ötméteresekkel legyőzte a címvédő Olympiakoszt, ezzel elhódította a szakosztály és az egész Ferencvárosi Torna Club történetének első Bajnokok Ligája trófeáját!

Az FTC 120 éves történelme során soha korábban nem fordult elő olyan, hogy négy élvonalbeli klasszikus csapatsport-csapatunk is egyszerre az első helyen végzett a magyar bajnokságokban. Idén, a Fradi ünnepi évében a férfi és női labdarúgók, a férfi vízilabdázók, valamint a férfi jégkorongozók révén ez is sikerült. A múltidézés mellett megszólal a négy bajnokcsapat egy-egy tagja is!

Fradi TV – magazinműsor, M4 Sport – június 11., kedd 15.30
Ismétlések:
Június 12. szerda 14.50
Június 13. csütörtök 4.50

„Az anyám!”: Dibusz és az FTC ajándéka Bodrogi Gyulának

A Nemzet Színésze nemrég ünnepelte 90. születésnapját, klubunk pedig emlékezetes ajándékkal lepte meg – VIDEÓ!

Botka Varga Barnabásnak adott tippeket, de megfogadta?

Focistáink ismét fát ültettek a Budakeszi Vadasparkban, ahol Dibusz Dénes kisfia ismét ellopta a showt – VIDEÓ

Sajtóakkreditáció a DVSC elleni bajnokira

A sajtó munkatársai május 2., csütörtök 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a vasárnapi bajnokira.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!