Kölcsönben az előző NB I-es szezon ezüstérmeséhez, a Puskás Akadémiához igazol az FTC férfi labdarúgócsapatának játékosa, Gera Dániel.
A 2021 januárjában szerződtetett korábbi utánpótlás-válogatott szélső január 20-án, a DVTK elleni hazai mérkőzésen debütált a Fradiban. Mindent figyelembe véve összesen 13 mérkőzésen lépett pályára a Ferencváros színeiben, a tagja volt a 2020/2021-es szezont megnyerő együttesnek.
A nyári felkészülésünk során két gólt szerzett. A kölcsönszerződés értelmében az új bajnoki idényt a 2020/2021-es szezon bajnoki ezüstérmesénél, a Puskás Akadémiánál kezdi.
- Dani posztján óriási a konkurenciaharc a Fradiban, ezért úgy láttuk, hogy nem feltétlenül biztosítottak számára a folyamatos játékpercek. A Puskás Akadémia kínált egy olyan lehetőséget, amely minden fél számára megfelelő volt. A két klub is nagyon korrekt módon megállapodott egymással, ennek értelmében Dani kölcsönben kerül a felcsútiakhoz. Bízunk benne, hogy minél többször pályára lép majd, jó időszakot tölt a Puskásnál, amivel a Ferencvároshoz való visszatéréshez is meglehet az útja – mondta el az FTC sportmenedzsere, Hajnal Tamás.
Román, szlovák és izlandi labdarúgócsapat is az utunkba kerülhet a június 16-i sorsoláson.
Nem sokon múlt, hogy hőssé váljon Haiti első vb-meccsén. A lefújás után értékelte a találkozót.
McGinn góljával Skócia 1–0-ra legyőzte Haitit, amelyben csereként pályára lépett a Fradi csatára.
A technikás izraeli válogatott az elmúlt három év több nagy sikerének volt egyik főszereplője.
Vége a magányos meccsnézéseknek, ha önre mosolyog a szerencse legújabb TikTok-játékunkban.
A zárva tartás a webshopot is érinti, de június 19-től ismét a megszokott rend szerint vásárolhatnak.
Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.