A Ferencvárosi Torna Club vállalta, hogy a hétvégi FTC-Újpest labdarúgó-mérkőzésen eladott belépőjegyek árából támogatja a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetet. A jótékony kezdeményezést a Groupama Arénát üzemeltető Lagardère Sports Hungary Kft. is támogatta.
A Derbi után ezért dupla az öröm, hiszen egyfelől a mieink szoros mérkőzésen, de megszerezték a nagyon fontos három pontot, másfelől a sok-sok ezer nézőnek köszönhetően jelentős összeggel tudjuk támogatni a Gyermekkórházat. Az FTC és az LSH Kft. összesen 1,3 millió forintot utal át az intézet számlájára.
Ezzel a lépéssel a magyar rendőrség válogatott „Szolgálati Agarak” futócsapatának kezdeményezéséhez csatlakoztunk, amely jótékonysági országfutást hívott életre 2020 tavaszán. Az „Egy lépés az életért, lépj TE is!” néven elinduló nagyszabású összefogáshoz elsőként csatlakoztunk. A 2020. február 8-án, a Szusza Ferenc Stadionban megrendezésre kerülő Újpest-FTC labdarúgó-mérkőzés bevételéből pedig az Újpest FC járul hozzá a jótékony kezdeményezéshez.
Az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója értékelte a hétfői európai kupasorsolást.
Július 30-án 20:30-kor fogadjuk a holland csapatot az Európa Liga-selejtező második körének visszavágóján.
Lehetséges ellenfeleket kapott a Ferencváros az európai kupaselejtező 3. fordulójára.
Ezek közül a csapatok közül kerülhet ki a Fradi következő ellenfele az Európa Liga selejtezőjében.
Argentin hátvédünk szülőhazájának szurkolhat a labdarúgó-vb vasárnapi, Spanyolország elleni fináléjában.
Fontos információk a voucherek átvételéről, a gyülekezési helyről és a stadion megközelítéséről.
Július 26-án, vasárnap a tolnaiaknál kezdjük meg a 2026/27-es bajnoki idényt.
A korábbi kétszeres bajnok FC Twente vár csapatunkra a labdarúgó Európa Liga-selejtező második körében.