2020. szeptember 23.
Kubatov Gábor: Örülök, hogy ilyen nehéz az út a BL-be
A Dinamo Zagreb kiejtése, a Fradi-szurkolók és a követkető nagy feladatok is szóba kerültek.

Bajnokok Ligája-különkiadással készült a FradiMédia a Fradi TV legfrissebb adásában. Exkluzív interjút adott többek között az FTC elnöke, Kubatov Gábor, aki beszélt az eddigi rendkívül nehéz sorsolásról, és arról is, miért örült, hogy a legnehezebb együtteseken verekedtük át magunkat a playoffig. Emellett szóba került természetesen a Dinamo Zagreb fantasztikus kiejtése, a horvátok példája, a fanatikus Fradi-szurkolók és a következő nagy feladatok is.

 

Cikkajánló

Tokmac: „Két meccs dönt, okosnak kell lennünk”

Videón szerdai BL-meccsünk helyszíne, a kora esti edzés és bomba formában lévő támadónk nyilatkozata – VIDEÓ!

Rendkívüli odafigyeléssel utazott a csapat

Orosz Pál és dr. Pánics Gergely beszélt labdarúgóink különleges norvégiai útjáról.

„Mindegy, milyen füvön, de el akarjuk érni a célunkat!”

Sergei Rebrov és Lovrencsics Gergő nyilatkozott a Molde-mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón.

„Lelkesek vagyunk, reméljük, a meccs után is így lesz”

Brazil középpályásunk nagy örömmel indult el Norvégiába.

Gyorstalpaló: ezt érdemes tudni a Moldéról

Ole Gunnar Solksjaer utódja irányítja a négyszeres bajnokot, amely a 2010-es években éli fénykorát.

Finomhangolás a Sabah elleni edzőmeccsre

Szombaton már kifejezetten az azeri bajnokra készült futballcsapatunk az edzőtáborban - VIDEÓ!

Joseph: "Ez az én gólom volt és kész!"

Lenny Joseph értékelte a világbajnoki szereplését, de a szurkolóinknak is üzent - EXKLUZÍV INTERJÚ!

Csukics: „Kikaptunk a derbin, hazamentem és zokogtam”

Életkép egy szerb kisváros poros utcáin, eszmélés a vesztes derbi után, a Fradi az élet – INTERJÚ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin