2020. július 24.
Laidouni: A szurkolótábortól már most libabőrös vagyok
Új igazolásunk egy francia mondással a Fradi szurkolóinak is üzent.

Péntek délután klubunk bejelentette a francia középpályás, Aïssa Laïdouni leigazolását. A 23 esztendős futballista türelmetlenül várja, hogy megmutathassa képességeit a fradistáknak.

- Nagyon örülök, hogy egy ilyen nagy csapathoz kerültem, alig várom, hogy tétmeccsen segíthessem az együttest. Remélem, nagyon sikeresek leszünk együtt. Utánaolvastam a klubnak, mielőtt idekerültem, de azt magamtól is tudtam, hogy az előző szezonban mennyire jól szerepelt a Fradi az Európa Liga csoportkörében. Sergei Rebrovval személyesen még nem beszéltem, de telefonon már tudtunk pár szót váltani.

Érdemes megemlíteni, hogy Laïdouni külön kérte, hadd üzenjen pár szót a Fradi szurkolóinak.

- Sok videót láttam már a fradistákról, és lenyűgöző szurkolótábora van a klubnak, már most libabőrös vagyok tőlük.

Franciaországban úgy mondják: alig várom, hogy „bevizezzem a mezt”. Azaz, hogy olyan keményen játsszak, hogy a mezem átázzon az izzadtságtól. Ilyenkor ugyanis azt érzi az ember, hogy megdolgozott a szurkolók szeretetéért.

Cikkajánló

Újabb erősítés: francia középpályás a Fradiban!

Aïssa Laïdouni személyében egy több poszton is bevethető játékos csatlakozott Sergei Rebrov együtteséhez.

Legyen ön az 5000. bérletünk tulajdonosa!

A szerencsés drukker visszakapja a bérlet árát, de további akcióval is készülünk.

Keane: „Fel kellett rázni a csapatot a kupadöntő után”

Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane a Fehérvár elleni mérkőzés előtt beszélt várakozásairól.

Fradi Zóna vodcast a Fehérvár elleni bajnokin is

19:10-től várja önt Priskin Tamás, Sowunmi Thomas és Vincze Ottó. Ne maradjon le!

Csíz! Csapatfotózáson jártak labdarúgóink

Futballistáink a stábtagokhoz hasonlóan rutinosan mozogtak a kamerák előtt – VIDEÓ!

Honvédelmi Nap a szezon utolsó hazai bajnokiján

A Fehérvár elleni bajnoki előtt kipróbálhatják a Gripen VR szimulátort is.

Érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés következő része

Műsorvezetőnk ezúttal védőnkkel, Szalai Gáborral, valamint erőnléti edzőnkkel, Kovács Bencével beszélget.

Kihagyhatatlan áron kínáljuk a Fradi ágyneműket!

Jelentős, negyven százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg termékeinket a Fehérvár elleni meccs napján.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin