Labdarúgóink többsége szombaton játszotta aktuális világbajnoki selejtezőit, de vasárnap is maradt egy fradista. Aissa Laidouni és Tunézia Mauritániában vendégszerepelt.
Középpályásunk a csütörtöki, 3-0-s hazai győzelem alkalmával végig játszott, Mondher Kbaier szövetségi kapitány pedig ezúttal is a kezdőcsapata jelölte az FTC játékosát.
Amint az várható volt, Tunézia jelentős mezőnyfölényben futballozott. Sok ígéretes lehetőséget is kidolgoztak Laidouniék, de az első féldiőben nem tudták bevenni a hazaiak kapuját. A második félidőben is folytatódott a vendégek lendülete, sorra érkezetek a veszélyes támadások - a meccs végén 15-7 volt Tunéziának a kapura tartó lövések száma -, de a gól elmaradt, így 0-0-ra végeztek a csapatok.
(Fotó: Tunéziai Labdarúgó Szövetség)
Az FTC hátvédje gólpasszal járult hozzá a magyar válogatott szombat esti győzelméhez.
Az FTC játékosa csereként beállva egy félidőt játszott Szlovénia ellen.
Ajándékokkal érkezett Tóth Alex, aki a Fradi TV-ben mesélt angliai szakmai és hétköznapi tapasztalatairól.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosai kötelezték el magunkat klubunkhoz.
Az Izrael elleni felcsúti mérkőzésen klubunkat Gruber Zsombor képviselte a magyar nemzeti csapatban.
Megkezdődött a vendégjegyek értékesítése az április 5-én sorra kerülő mérkőzésünkre.
A BVSC megalapítására emlékezünk, és felidézzük az 1996-os labdarúgó-bajnokság izgalmas hajráját is.
Április 22-én bajnoki riválisunkat fogadjuk a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.