2021. március 26.
Laidouni remek meccsen debütált válogatottjában
Tunézia középpályásunkkal a kezdőcsapatában verte 5-2-re Líbiát, ezzel toronymagasan vezeti csoportját.

Csütörtök este több fradista is pályára lépett hazája válogatottjában: Lovrencsics Gergő és Sigér Dávid a magyar-lengyel (3-3), Lasha Dvali a Svédország-Georgia (1-0), míg Myrto Uzuni az Andorra-Albánia (0-1) összecsapáson kapott lehetőséget. Mindannyian világbajnoki selejtezőmérkőzésen.

Ezeken kívül azonban Afrikai Nemzetek Kupája-selejtező találkozókat is rendeztek. Itt Tunézia révén voltunk „érdekeltek”, ebben a nemzeti tizenegyben debütált ugyanis középpályásunk, Aissa Laidouni, aki kezdőként lépett pályára. Csapatának pedig szerencsét is hozott, a Líbia elleni mérkőzésen ugyanis 1-1-es félidő után 5-2-re nyertek Laidouniék. Futballistánk a 77. percig volt a pályán.

Tunézia ezzel öt forduló után továbbra is remekül áll a csoportjában: 13 ponttal, veretlenül vezeti azt. Ez azt is jelenti, hogy már biztosan ott lesz az Afrikai Nemzetek Kupáján, amelyet 2022 januárra halasztottak a koronavírus miatt.

„A Ferencváros jelent számomra mindent”

Ma ünnepli ötvenkettedik születésnapját Lipcsei Péter, labdarúgóklubunk legendája.

Mezőkövesden a Fradi-minibusz

Drukkereink a Mezőkövesd elleni mérkőzés idején is beszerezhetik kedvenc Fradi-terméküket.

Dibusz bizonyított a kapitánynak

Labdarúgócsapatunk kapusa, Dibusz Dénes értékelte a válogatott Koszovó ellen 2-0-ra megnyert meccsét - VIDEÓ!

Szevikjan gólt lőtt, Ben Romdhane kezdett

Örmény játékosunk Csehország ellen volt eredményes, míg tunéziai középpályásunk Új-Zéland ellen játszott.

Dibusszal és Vargával győzte le Koszovót a válogatott

Dibusz Dénes kezdőként, Varga Barnabás csereként játszott a Puskás Arénában 2-0-ra megnyert meccsen.

Köszönünk mindent, Toki!

Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa, három UEL- és egy BL-csoportkör után Tokmac Nguen távozik az FTC-től.

„Dénes a legkiválóbb magyar csapat kapusa”

Marco Rossi a Koszovó elleni mérkőzés előtt beszélt várakozásairól és Dibusz Dénesről is.

Mezőkövesd-FTC: elindult a jegyértékesítés!

Március 31-én, vasárnap 18.00-tól lépünk pályára a Mezőkövesd vendégeként a bajnokság 26. fordulójában.