Az OTP Bank Liga 13. fordulójában címvédő férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a ZTE ellen. A vasárnapi bajnoki második félidőjének elején azonban mindenki Franck Boliért aggódott a Groupama Arénában és a tv előtt, elefántcsontparti csatárunkat egy szerencsétlen ütközés után hordágyon kellett levinni, majd kórházba szállították. Este kiderült, neurológus megvizsgálta, a CT-je negatív lett, ám mivel eszméletvesztése volt, 48 órára benntartják megfigyelésre.
Hétfőn látogatók jártak Bolinál, csapatkapitányunk, Dibusz Dénes és támadónk egyik legjobb barátja, Tokmac Nguen vizitált a kórteremben. Boli pedig üzent a szurkolóknak rajtuk keresztül: Köszönöm az aggódást, jól vagyok!
Csapatorvosunktól, dr. Reha Gábortól megtudtuk: Boli továbbra is jól érzi magát, viszont az első félidőn kívül semmire sem emlékszik a ZTE elleni meccsből. Várhatóan kedden délelőtt hazaengedik.
Labdarúgó világbajnoki felkészülési mérkőzésen Haiti válogatottja előnyről kapott ki Perutól.
Magyar bajnok korábbi labdarúgónk bízik volt csapattársában, az FTC új vezetőedzőjében, Borbély Balázsban.
Labdarúgó-válogatottunk idei harmadik meccsén is pályára lépő védőnk értékelte a finnek elleni sikert – VIDEÓ!
Védőnk 45 percet volt pályán, Varga Barnabás két gólja döntötte el a mérkőzést.
Idén sem múlhat el a nyár a nagy sikerű Garázsvásár nélkül, ahol hatalmas kedvezményekkel vásárolhatnak.
Egy illat, ezer emlék. Egy igazán különleges Fradi-relikvia lehet az öné, ráadásul a játékosok...
Az Osváth Attilával és Gruber Zsomborral készülő magyar labdarúgó-válogatott pénteken a finneket fogadja.
Ne hagyja a felkészülést az utolsó pillanatra a következő tanévre!