2025. január 31.
Legyen Traoré csodagólja a forduló legszebb találata!
Mali szélsőnk AZ Alkmaar gólját is jelölték az UEL-főtábla 8. fordulójának legszebbjére - VIDEÓ!

Mint arról beszámoltunk, 35-szörös magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk 4-3-ra legyőzte a holland AZ Alkmaart az UEFA Európa Liga főtáblájának 8. fordulójában.

A Ferencváros második gólját Adama Traoré szerezte, aki Tóth Alex lekészítése után 23 méterről ballal a bal felső sarokba bombázott.

Mint eddig minden forduló után, az UEFA ezúttal is a szurkolókra bízza, hogy melyik találat legyen a játéknap legszebb gólja. A 8. fordulóban a Fradi mali szélsőjének bombagólját is beválogatták a négy leglátványosabb találat közé.

Traoré góljára IDE kattintva lehet szavazni egy rövid regisztráció után péntek 12.00-ig!

Cikkajánló

Jön a Fradi Zóna Bemelegítés új adása

Botka Endre és Dibusz Dénes érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.

Élőben a Fradi szerdai edzése az FM YouTube+-on!

Kövesse élőben az EL-selejtező előtti utolsó hazai edzés első 15 percét csak az FM YouTube+ csatornáján!

Legyen ön a 7000. bérletünk tulajdonosa!

A szerencsés drukker két jegyet nyer a Vojvodina elleni UEL-meccsünkre.

Czifra Kinga a Fradi szerelmese.

Czifra Kinga gyermekkori élményeiről, sportszervezői tevékenységéről és a Fradi szeretetéről mesélt.(VIDEÓ!)

Hajnal Tamás: „Ezzel a kerettel kezdjük az új szezont”

Sportigazgatónk értékelte az ausztriai edzőtábort és beszélt a keretben történt változásokról is – INTERJÚ!

Távozik a Fraditól Cebrail Makreckis

A hátvéd három évig szolgálta a Ferencvárosi Torna Club felnőtt labdarúgócsapatát.

Dibusz Dénes: „Jó felkészülés volt, jó úton haladunk”

Labdarúgócsapatunk kapusa szerint az elmúlt hetek elvégzett munkája kellő önbizalmat adhat a folytatásra.

Ezekkel a játékosokkal kezdjük meg az UEL-selejtezőt

Borbély Balázs kijelölte férfi labdarúgócsapatunk keretét a Vojvodina elleni selejtező első körére.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin