Június 3-án, szerdán, magyar idő szerint éjjel 2:00-kor kezdődött a Haiti-Új-Zéland világbajnoki felkészülési mérkőzés az amerikai Fort Lauderdale-ben és ami miatt ez számunkra nagyon fontos, hogy támadónk, Lenny Joseph is pályára lépett a haiti nemzeti csapatban. A közép-amerikai válogatott a 12. percben szerezte meg a vezetést Riben Providence révén, majd a szünetben beállt klubunk kiválósága is, a mögöttünk hagyott idényt 16 góllal és 10 gólpasszal záró Joseph is, és ha már beállt, tett is róla, hogy a Sébastien Migné szövetségi kapitány a világbajnokság csoportmeccsein már kezdőként számoljon vele.
Támadónk az 51. percben maga is betalált, egy remek kiugratás után higgadtan gurított a kapu jobb oldalába.Haiti még két gólt lőve 4-0-ra kiütötte a szintén vb-résztvevő Új-Zélandot. Csatárunk gólja az alábbi videóban 4:45-től látható.
Haiti a világbajnokság csoportmeccsein sorrendben Skócia, Brazília és Marokkó ellen mérkőzik meg, de előtte a csapatra vár egy utolsó felkészüléis mérkőzés Peruval június 6-án, magyar idő szerint éjjel 2:00-től.
Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.
Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.