2022. január 18.
Marokkó döntetlent játszott Gabonnal
Az Afrika-kupa C-csoportjának 3. fordulójában Marokkó 2-2-es döntetlent játszott.

A Ghána és Comore-szigetek ellen aratott győzelmei után Marokkó Gabon ellen játszotta harmadik csoportmérkőzését a 33. Afrikai Nemzetek Kupája C-csoportjában. Az első két mérkőzéshez hasonlóan Ryan Mmaee ezúttal sem volt ott a keretben, míg Samy Mmaee a kispadon kezdett, és onnan is nézte végig a találkozót.

Gabon Allevinah találatával a 21. percben szerezte meg a vezetést, majd végig dominálta az első játékrészt, de újabb gól már nem született. A 61. percben közel volt az egyenlítéshez a marokkói együttes, de En-Nesyri hiába lőtt a kapuba, les miatt érvénytelen volt. A 73. percben a csereként pályára lépő Boufal büntetőből egalizált, de alig nyolc perccel később Aguerd öngóljával ismét Gabonnál volt az előny. Itt azonban még nem volt vége, ugyanis a 84. percben Achraf Hakimi egyenlített. Újabb gól már nem született, így ezzel a döntetlennel Marokkó hét ponttal nyerte meg csoportját, és továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Búcsúvideó: Mindent köszönünk, Miha!

Védelmünk vezére, Miha Blazic négyszeres bajnokként és egyszeres kupagyőztesként távozik az FTC-től.

„Csináltam egy cselt mintha balra indulnék, aztán…”

Az OTP Bank Liga 2021-2022-es idényében az év gólját jegyző Ryan Mmaee visszaemlékezett díjnyertes góljára.

RangAdó Díjátadó: Fradi-játékosé az év gólja!

Csatárunk gólja kilenc találat közül bizonyult a legjobbnak.

Exkluzív: A kupagyőzelem kulisszái mögött

Videón csapatunk készülődése a kupadöntőre, az örömszavak és a feledhetetlen ünneplés.

Húsz éve hunyt el Kubala László

A Barcelona egykori világsztárja mindig örömmel emlékezett a Fradiban eltöltött másfél évére.

Július utolsó hétvégéjén indul a címvédő hadjárat

A világbajnokság miatt november 11-13. között rendezik az OTP Bank Liga idei utolsó fordulóját.

33: Dibusz Dénes legendák nyomában

Kapusunk mellett még egy ötszörös bajnok található aranyérmes együttesünk keretében.

Lisztes: „Sigér Dávid szokott tanácsokat adni”

Ifjabb Lisztes Krisztián boldogan nyilatkozott élete első NB I-es mérkőzése után - INTERJÚ!