2019. december 20.
Másfél hét alatt három rangadó – a további menetrend
A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette az első 2020-as fordulók beosztását.

Az MLSZ elkészítette a következő játéknapok menetrendjét, amelyből kiderült, hogy magyar bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk január 25-én, szombaton 14.55-től a Paks ellen folytatja szereplését az NB I-ben. Februárban alig másfél héten belül megmérkőzünk a Honvéddal, az Újpesttel és a MOL Fehérvár FC-vel is.

Mint ismert, az élen négy ponttal előzzük meg az egy meccsel többet játszó fehérvári csapatot.

A 17-25. forduló menetrendje

17. forduló     FTC–Paks                                2020. január 25., szombat 14.55

18. forduló     Kisvárda–FTC                          2020. február 1., szombat 17.00

19. forduló     FTC–Budapest Honvéd         2020. február 5., szerda 19.30

20. forduló     Újpest–FTC                            2020. február 8., szombat 19.30

21. forduló     FTC–MOL Fehérvár FC           2020. február 15., szombat 19.30

22. forduló     Mezőkövesd–FTC                  2020. február 22., szombat 19.30

23. forduló     FTC–DVSC                               2020. február 29., szombat 19.30

24. forduló     ZTE FC–FTC                            2020. március 7., szombat 19.30

25. forduló     FTC–Kaposvár                        2020. március 14., szombat 17.00

Cikkajánló

Találd meg magad egy 120-as képen és nyerj!

Menj ki a fotófesztivál helyszíneire, és küldd el a képet nekünk, amelyen megtaláltad magad.

Olvasnivaló az ünnepekre – itt az új Zöld és fehér!

Klubunk életmód- és sportmagazinjának januári száma már kapható az újságárusoknál és a Fradi Shopban!

Így lepték meg labdarúgóink a beteg gyermekeket!

Dibusz Dénesék ajándékokkal megpakolva érkeztek a kórházakba és szebbé tették a gyerekek karácsonyát – VIDEÓ!

Így értékelte vezetőedzőnk a 2019-es évet - VIDEÓ!

Sergei Rebrov a szurkolóinknak ajánlotta idén elért sikereinket.

Győztes felkészülési meccs a Budaörs ellen

Labdarúgócsapatunk vasárnap edzőmérkőzést játszott a Budaörssel, és Sihnevich duplájával 2-1-re nyert.

Otigba Kenneth: „Mindenki motivált engem”

Visszatérő védőnk teljesítményét vezetőedzőnk, Sergei Rebrov is külön kiemelte.

Rekorddöntéssel kezdtük a 2020-as évet

Immáron 45 bajnoki mérkőzés óta nem kapott ki labdarúgócsapatunk a Groupama Arénában.

„Az edző szokta kérni, hogy így lőjem a szabadrúgást”

A Paks ellen szabadrúgásból eredményes Isael szerint végig egy csapatként küzdöttünk – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram Viber Linkedin
close
Fradi most
Fradi most