32-szeres magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk május 1-jén, szombaton 19.30-tól fogadja a Mezőkövesdet a Groupama Arénában az NB I 32. fordulójában. Amint azt szurkolóink már megszokhatták, ezúttal is meccsnapi ajánlattal készülünk. Ezúttal az UCL kicsi labdát szerezhetik be 25% kedvezménnyel.
Meccsnapi ajánlatunk a megszokott nyitvatartási renddel a Fradi Shopban és online, a shop.fradi.hu oldalon illetve a kapunyitástól kezdve a Fradi-minibusznál és a Gold szektorban is elérhető lesz.
További elérhető Fradi BL-termékek ide kattintva találhatóak. Egyéb ajánlatokért kövessék a Fradi Shop Facebook-oldalát.
Az ajánlat kizárólag május 1-jén, szombaton, a Mezőkövesd elleni mérkőzés napján érvényes, a megjelölt termékre a készlet erejéig. Más kedvezménnyel nem összevonható.
Bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk 3-1-re nyert a miskolciak ellen a szentélyben - VIDEÓ!
Vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelt a DVTK legyőzése után.
Címvédő labdarúgócsapatunk a Fizz Liga 29. fordulójában magabiztosan győzte le hazai pályán a DVTK-t.
Labdarúgócsapatunk középpályása a bajnokságban és az Európa Ligában is kiemelkedően teljesített.
A labdák megvásárlásával az Albert Alapítványt támogathatja.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.
Szurkolóink számára a péntek esti bajnoki idején is elérhető az MVM Dome parkolója.
Ezúttal pénteken 19:30-tól várjuk önöket a Fradi Zóna Live by iFOREX Europe új adásával.