Magyar bajnoki címvédő és listavezető férfi labdarúgócsapatunk január 20-án, szerdán 20 órától zárt kapuk mögött fogadja a DVTK-t a Groupama Arénában 2021 első tétmérkőzésén. Amint azt szurkolóink korábban már megszokhatták, a hazai bajnokira ezúttal is meccsnapi ajánlattal készülünk: január 20-án a 31. bajnoki címre készült kerámia bögrét szerezhetik be 30% kedvezménnyel.
A zárt kapus találkozó miatt nem csak a Groupama Arénánál található Fradi Shopban, de online, a shop.fradi.hu oldalon is elérhető lesz az engedmény.
A kedvezmény kizárólag január 20-án, azaz a DVTK elleni mérkőzés napján érvényes a megjelölt termékre a készlet erejéig. Az ajánlat más kedvezménnyel nem összevonható!
Labdarúgó világbajnoki felkészülési mérkőzésen Haiti válogatottja előnyről kapott ki Perutól.
Magyar bajnok korábbi labdarúgónk bízik volt csapattársában, az FTC új vezetőedzőjében, Borbély Balázsban.
Labdarúgó-válogatottunk idei harmadik meccsén is pályára lépő védőnk értékelte a finnek elleni sikert – VIDEÓ!
Védőnk 45 percet volt pályán, Varga Barnabás két gólja döntötte el a mérkőzést.
Idén sem múlhat el a nyár a nagy sikerű Garázsvásár nélkül, ahol hatalmas kedvezményekkel vásárolhatnak.
Egy illat, ezer emlék. Egy igazán különleges Fradi-relikvia lehet az öné, ráadásul a játékosok...
Az Osváth Attilával és Gruber Zsomborral készülő magyar labdarúgó-válogatott pénteken a finneket fogadja.
Ne hagyja a felkészülést az utolsó pillanatra a következő tanévre!