
Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk május 7-én, szombaton 19.15-től az MTK Budapestet fogadja az OTP Bank Liga 32. fordulójában. A meccsnapon rengeteg programmal várjuk önöket!
A kerengőn a Hervis Sportsarokban ön is kapura lőhet, vagy állítsa maga mellé Fortunát a szerencsekeréknél. Ha elfáradna, pihenősarokkal is készültünk. A JátékNet dekázóversenyének döntőjét szombaton rendezik, itt a legügyesebb, korábban már egy-egy selejtezőt megnyert fiatalok csapnak össze egymással. Emellett kipróbálhatják az élőcsocsót, az ideiglenes tetoválást készítő Prinkert vagy a SelfieCam-et, amelynek segítségével kézzelfogható emlékkel távozhat a stadionból.
A megszokott kerengői aktivitások között ezúttal is várja önöket a Fradi-minibusz (a parkolóban ott lesz a Fradi Kamion is!), fotófalaink, a Penny Market kitelepülése, a Subbuteo, de lesz arcfestés és lövőerőmérő. Éhségüket a Nemo food trucknál csillapíthatják, a Red Bull játékával pedig akár nyerhetnek is!
A lelátón a közismerten fradista lemezlovas, DJ Náksi zenél a 17.15-ös kapunyitástól kezdve. A bemelegítés alatt pólóágyúval vesszük célba a tribünöket, így a szerencsések bajnokcsapatos pólóval gazdagabban térhetnek haza. Vegyenek részt online játékainkon: a Nap szurkolója egy páros MVM Gold-belépővel, Tippjátékunk nyertese pedig egy 15 000 Ft értékű Fradi Shop csomaggal gazdagodik! A szünetben a Fradi-szív a szerelmespárokat, a Hangerőmérő pedig a leghangosabb szurkolókat keresi!
A hazai szezonzáróra igyekvő drukkerek számára ITT összegyűjtöttük a legfontosabb közlekedési információkat.
19:10-től várja önt Priskin Tamás, Sowunmi Thomas és Vincze Ottó. Ne maradjon le!
Futballistáink a stábtagokhoz hasonlóan rutinosan mozogtak a kamerák előtt – VIDEÓ!
A Fehérvár elleni bajnoki előtt kipróbálhatják a Gripen VR szimulátort is.
Műsorvezetőnk ezúttal védőnkkel, Szalai Gáborral, valamint erőnléti edzőnkkel, Kovács Bencével beszélget.
Jelentős, negyven százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg termékeinket a Fehérvár elleni meccs napján.
Vezetőedzőnk a Paks elleni kupavereség után értékelt.
Férfi labdarúgócsapatunk a 93. percben egyenlített, majd tizenegyespárbajban kapott ki a Pakstól.
A Csodacsuka-Varázskönyv jótékonysági akciónkban cipőket és könyveket gyűjtünk a Fehérvár FC elleni meccsen.