2022. július 1.
Megérkezett a Ferencváros új idegenbeli meze
Legújabb mezünk elérhető férfi, női és gyermek változatban is. Keresse a Fradi Shopban vagy a shop.fradi.hu-n!

Az FTC férfi futballcsapatának mezválasztéka vadonatúj darabbal egészült ki az új idényt megelőzően, a már megszokott hazai és a harmadik számú mezünk mellé ugyanis megérkezett a legújabb idegenbeli szerelés, amely július 1., péntektől elérhető a Fradi Shopban és a shop.fradi.hu-n is!

A legfontosabb információk

Az új vendégmez (elérhető ITT!) megőrizte elődje színeit, a zöld és a fekete azonban újszerű módon, divatos elrendezéssel jelenik meg rajta. A 2022 és 2024 közötti szezonokban használandó felső Dri-fit technológiával készült, így akár mozgás közben is szárazon tartja viselőjét, biztosítja a folyamatos kényelmet. A jobb szellőzés érdekében a hátán hálós betét található. Anyaga 100 százalék poliészter, slim fit szabású. Elérhető S-től 2XL-es méretig kizárólag meccsváltozatban, ára 23.990 Ft!

 

Újdonságunkat keresse női verzióban és gyermekméretben is!

Most először a csapat által használt mérkőzés mez elérhető női verzióban is! Női csapatunk, az FTC-Telekom szintén 2022 és 2024 között futballozik majd ebben a mezben, amely anyagát tekintve mindenben megegyezik a férfiakéval – az egyetlen különbség, hogy extra karcsúsítással készült. Elérhető XS-től XL-es méretig, az ára pedig 15.990 forint!

Női és férfi drukkereinken kívül a legkisebbekre is gondoltunk, a gyermekek számára készült mezből XS-es és XL-es méretben válogathatnak 11.990 forintos áron.

 

Tervezze meg saját, egyedi mezét!

Szurkolóink az új mezt rögtön kérhetik egyedi tervezésre a Fradi Shopban, de a shop.fradi.hu meztervezőjének segítségével is, akár saját névvel és számmal, szponzorlogókkal ellátva, vagy a kedvelt játékos mérkőzésmezének mintájára is. Keresse személyesen a Groupama Arénánál található üzletünkben vagy IDE kattintva!

A Ferencváros legújabb mezét szurkolói kártyával rendelkező drukkereink 5, míg bajnoki bérletes szurkolóink 15 százalék kedvezménnyel vásárolhatják meg. A webshopon 30.000 forint feletti belföldi rendelés esetén a szállítás ingyenes!

Cikkajánló

Sajtóakkreditáció a Vojvodina elleni UEL-selejtezőre

A média munkatársai július 14-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.

Zachariassen: „Még tudunk ennél jobbak lenni"

Labdarúgóink örülnek a győzelemnek, de tudják, hogy a visszavágón még jobb teljesítményre lesz szükség.

„A visszavágóig minden téren jobbak leszünk”

Borbély Balázs a Vojvodina ottonában megnyert Európa Liga-selejtező után nyilatkozott.

Yusuf góljával győztünk Újvidéken

Zachariassen góljára még volt válasza a Vojvodinának, de Yusuf találatával előnyből várjuk a visszavágót.

Tippeljen, és nyerjen egy bluetooth hangszórót!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Vojvodina elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!

MI MINDENHOL OTT VAGYUNK

Az Iparművészeti Múzeum inspirálta új mezünket.

Lenny Joseph: „Az a célunk, hogy újra bajnokok legyünk”

A haiti válogatottal a labdarúgó-vb-t megjárt támadónk készen áll, hogy vezére legyen a Fradinak.

Így várjuk a Vojvodina elleni UEL-meccset

Férfi labdarúgócsapatunk csütörtökön 20:00-kor az FK Vojvodina ellen lép pályára az UEL selejtezőjében.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin