archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. december 4.
Megint Fradi-játékosok a forduló legjobbjai!
A labdarúgó NB I 16. fordulójának mindhárom legjobbja Fradi-játékos volt!

Háromgólos győzelmet arattunk Pakson, amellett, hogy hatékonyak voltunk a kapu előtt, hátul is magabiztosak voltunk, hiszen nem kaptunk gólt. A találkozó és a forduló legjobbja védőnk, Miha Blazic lett, aki a Kisvárda után a tolnaiak kapuját is bevette.

Szlovén válogatott labdarúgónk érte el ugyanis a legnagyobb InStat-indexet (319-est), azaz neki lett a legmagasabb a teljesítménymutatója az InStat statisztikai elemzőrendszer alapján!

A forduló második legjobbja Marcel Heister lett 308-as indexszel, és a képzeletbeli dobogó harmadik fokán is a mieink játékosa áll, Sigér Dávid ugyanis 302-es indexet ért el, de elismerést érdemel a gólt és gólpasszt jegyző Varga Roland is, aki a hétvége ötödik legjobbja volt (298-as indexszel).

Ahogy a múlt héten, úgy most is Fradi-játékos lett tehát a forduló legjobbja, csapatunk pedig újabb győzelmével két fordulóval az őszi szezon vége előtt ötpontos előnnyel vezeti az NB I-et a második helyezett MOL Vidi előtt.


Cikkajánló

Osváth Attila a női utánpótláshoz látogatott

Osváth Attilát az U17-es női labdarúgók vezették körbe az akadémián - VIDEÓ!

Fradistákkal a fókuszban Finnország és Kazahsztán

Két játékosunkkal a keretben elindult a munka a labdarúgó-válogatottnál a felkészülési mérkőzésekre.

A mexikói FOX Sports járt nálunk

A csatorna a budapesti BL-döntő kapcsán forgatott hazánk legsikeresebb klubjáról, a Fradiról.

Robbie Keane nélkül folytatja a Fradi

Távozik az FTC férfi labdarúgócsapatának vezetőedzője. Robbie Keane úgy döntött, elhagyja a klubot.

Vigye haza a Fradi kabaláját!

Itt a páratlan alkalom, hogy néhány egyszerű kattintás után önnél landoljon egy plüss Fradi-sas.

Távozik Alekszandar Pesics

Szerb csatárunk három idény során 94 mérkőzésen lépett pályára, és több emlékezetes gólt is szerzett.

„Pénzt ritkán láttunk, de küzdöttünk az aranyért!”

A nemrég 50. születésnapját ünneplő korábbi támadónk, Tököli Attila őszinte interjút adott - VIDEÓ!

Ki lesz az Év Fradi-futballistája? - Szavazzon!

Szurkolóink dönthetik el szavazással, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin