2024. március 8.
Mi így kedveskedünk a hölgyeknek
Ők ugyanis féláron juthatnak jegyhez a derbit kivéve a hátralévő hazai bajnokik egyikén.

A nemzetközi nőnap alkalmából a marketing-hozzájárulást korábban megadó hölgy szurkolóinknak különleges kuponakcióval szeretnénk kedveskedni. A korábban megadott email címükre kiküldött kuponkód segítségével egyszeri, 50%-os jegyvásárlási lehetőséget nyújtunk hölgy drukkereinknek a szezon hátralévő hazai bajnoki mérkőzéseink egyikére, kivéve az Újpest elleni derbire.

A kedvezmények csak és kizárólag a hazai nagyközönségi szektorokra érvényesek, azok közül viszont bármelyikbe, tehát A és B típusú szurkolói kártyával rendelkezők is igénybe vehetik a kedvezményt. A kuponkódok egyszeri alkalommal használhatók fel, egy hölgy drukker csak egyszer tudja felhasználni a kupont, amennyiben pedig több jegyet vásárol egyszerre, akkor is csak az ő jegyére lesz érvényes az 50%-os kedvezmény. A kuponok beváltására kizárólag online, a meccsjegy.fradi.hu oldalon van lehetőség.

Az akció alól csak az Újpest elleni utolsó fordulóban megrendezésre kerülő derbi képez kivételt, erre a szokásos jegyárakkal válthatnak majd jegyet drukkereink.

Cikkajánló

Robbie Keane nélkül folytatja a Fradi

Távozik az FTC férfi labdarúgócsapatának vezetőedzője. Robbie Keane úgy döntött, elhagyja a klubot.

Vigye haza a Fradi kabaláját!

Itt a páratlan alkalom, hogy néhány egyszerű kattintás után önnél landoljon egy plüss Fradi-sas.

Távozik Alekszandar Pesics

Szerb csatárunk három idény során 94 mérkőzésen lépett pályára, és több emlékezetes gólt is szerzett.

„Pénzt ritkán láttunk, de küzdöttünk az aranyért!”

A nemrég 50. születésnapját ünneplő korábbi támadónk, Tököli Attila őszinte interjút adott - VIDEÓ!

Ki lesz az Év Fradi-futballistája? - Szavazzon!

Szurkolóink dönthetik el szavazással, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.

Pünkösdkor zárva tart a Fradi Múzeum

A pünkösdi hosszú hétvégén csak szombaton lesz nyitva a Fradi Múzeum.

Pünkösdkor zárva tart a Fradi Shop

A pünkösdi hosszú hétvégén változik a Fradi Shop nyitvatartása, vasárnap és hétfőn zárva lesz az üzlet.

Zachariassen lett a ZTE elleni győztes meccs legjobbja

Norvég középpályásunk gólt szerzett, de a vezető gólban is főszerepet vállalt.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin