2022. június 12.
„Minden nap elégedett voltam a játékosaimmal”
Sztanyiszlav Csercseszov látja a fáradtságot focistáin, a Shkendija ellen a frissebbek játszhatnak.

Férfi labdarúgócsapatunk június 5-e óta készül az ausztriai Bad Radkersburg-i edzőtáborban, s a szlovén kiscsapat, a Carda Martjanci 8-0-ás legyőzése után újabb felkészülési mérkőzést vív vasárnap délután 17:30 órai kezdéssel Gornja Radgonában. Az ellenfél az északmacedón élvonal bronzérmese, a Shkendija. Vezetőedzőnket, Sztanyiszlav Csercseszovot kérdeztük a meccs előtt várakozásairól.

- A labdarúgóim jól végzik a munkát, viszont már láthatóak a fáradtság jelei, de ez természetes, mivel edzőtáborban vagyunk. Olykor azért keményebben is rájuk kellett szólnom, de összességében minden nap elégedett voltam a játékosaimmal – árulta el Csercseszov az alapozás eddigi részéről. – Pénteken volt az első edzőtábor utolsó olyan napja, hogy két edzésen vettek részt a játékosok, mivel a folytatásban vasárnap és kedden is meccsünk lesz, muszáj regenerálódniuk.

A Shkendija már nem ismeretlen a szakmai stáb számára.

- A vasárnapi ellenfelet már alaposan feltérképeztük. Keményebb meccs lesz, mint a szlovénok elleni volt, ahol a csapatom tisztelte az ellenfelet, s kiadott magából mindent, ezért is volt többek között a nagy különbség. Mi vagyunk a Ferencváros, minden találkozón győzni akarunk. Vannak fáradtabb és frissebb játékosaink, a Shkendija ellen utóbbiak kaphatnak több szerepet.

A Shkendija elleni találkozó megtekintésének részleteiről ITT olvashat!

Cikkajánló

Osváth Attila: „A továbbjutás a legfőbb célunk"

Válogatott védőnk szerint a hazai meccs jó kiindulópont, de a Górnik ellen idegenben is koncentrálni kell.

Tippeljen, és nyerjen egy férfi 1899 fekete pólót!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Górnik Zabrze elleni EL-mérkőzés pontos végeredményét!

Borbély Balázs: „Szeretnénk a magunk játékát játszani”

Vezetőedzőnk mellett Cadu vett részt a Górnik Zabrze stadionjában tartott szerdai sajtóeseményen.

Górnik Zabrze–FTC: megérkeztünk Lengyelországba!

Férfi labdarúgócsapatunk delegációjának repülőútja mindössze 40 percen át tartott Lengyelországba.

„Megvan a Górnik gyenge pontja, így nyerhet a Fradi!”

Korábbi játékosunk, Michal Nalepa részletes útmutatást adott a Górnikról az UEL-visszavágó előtt – INTERJÚ!

Jön a Fradi Zóna Bemelegítés új adása

Labdarúgócsapatunk védője, Gómez Mariano érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés legújabb adásába.

A szurkolók döntöttek: Kodro a Real-meccs legjobbja

Labdarúgócsapatunk Real Madrid elleni góllövője kapta meg a Midea mérkőzés legjobb Fradi-játékosa-díjat.

Jegyek a zalaegerszegi bajnokira

Férfi labdarúgócsapatunk augusztus 17-én játszik a ZTE FC vendégeként.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin