2019. október 30.
MK: megvan, kivel játszunk a legjobb 32 között!
Férfi labdarúgócsapatunk december elején folytatja a Magyar Kupában.

Mint ismert, magyar bajnok futballcsapatunk szerdán a BKV Előre vendégeként nyert 3-1-re a hazai kupasorozat 7. fordulójában, így bejutott a legjobb 32 közé, ahol a többi élvonalbeli együttessel együtt kiemeltként várhatta a sorsolást.

A következő kör párosításait még szerda este kisorsolták, a Ferencváros riválisa az MK-ban legközelebb a másodosztályú Békéscsaba lesz. A továbbjutás egy meccsen dől majd el, idegenben játszunk.

A Magyar Kupa 8. fordulójának játéknapja december 4-e.

Három gól és továbbjutás a Magyar Kupában

Férfi futballcsapatunk 3-1-re nyert a BKV Előre vendégeként a Magyar Kupában, így bejutott a 32 közé.

Videón az MK-továbbjutás helyzetei és góljai

Bőle Lukács értékelte is a BKV Előre elleni 3-1-es győzelmet.

A Fradi ifjú debütánsa: „Sokat segítettek a társak”

Csontos Dominik a BKV Előre otthonában fél órát játszott felnőtt együttesünkben.

Rebrov: „Veszélyesen játszottunk, elértük a célunkat"

Vezetőedzőnk elégedetten nyilatkozott a BKV Előre elleni győztes kupameccsünket követően.

Sztankovics: „Bajnoknak kell lennünk!”

Vezetőedzőnk szerint a Kisvárda ellen az egyetlen cél a bajnoki cím megszerzése lehet.

Eltűnt derbihősök: Nacer Bouiche

A Fradi TV sorozatának második részében focicsapatunk első afrikai légiósával találkozhatnak – VIDEÓ!

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.