Férfi labdarúgócsapatunk március 17-én, vasárnap 14.45-kor fogadja a Puskás Akadémiát a Groupama Arénában, az OTP Bank Liga 25. fordulójában. A mérkőzés előtt tematikus programként ajánljuk szurkolóink figyelmébe a Fradi Múzeum és a Magyar Olimpiai és Sportmúzeum közös kitelepülését. A két intézmény hosszú évek óta kitűnő kapcsolatot ápol egymással, ennek gyümölcse lesz az esemény.
A Magyar Olimpiai és Sportmúzeum a hazai sport történetét bemutató országos szakgyűjtemény, a Fradi Múzeum pedig Magyarország egyetlen hivatalos klubmúzeuma. A sporttörténelemünk ápolása szempontjából tehát az ország két kiemelkedő intézményéről van szó.
A Sportmúzeum egy roll up-kiállítással készül az eseményre, amely a St. George Budapest ausztrál-magyar labdarúgócsapat történetéről szól, aminek érdekes Fradi-kötődése is van. Ugyanis klubjuk jogelődje, az 1950-ben Sydneyben alapított Ferencváros volt, amelynek kapcsán a Fradi Múzeum tulajdonában lévő mérkőzészászló is látható lesz. Az ereklye a két csapat 1974-es találkozójáról származik.
A kapunyitástól várunk minden érdeklődőt az MVM C2/C3 szektornál egészen a 2. félidő kezdetéig érdekes programokkal.
A program:
- Roll up-kiállítás
- Dedikálás Bánki Józseffel (13:15-14:15)
- Totó és kvíz különleges ajándékokért
- Fradi kabala sas részvétele
- Rugósfoci
- Csocsó
- Titokláda
Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.
Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.