2021. november 2.
Négy fradista került be Marco Rossi válogatottjába!
Az olasz szakember keretet hirdetett a San Marino és a Lengyelország elleni vb-selejtezőkre.


Kihirdette a San Marino és Lengyelország elleni, utolsó két vb-selejtezőjére készülő magyar válogatott keretét nemzeti csapatunk szövetségi kapitánya, Marco Rossi.

Az olasz szakember ezúttal is számít kapusainkra, Dibusz Dénesre és Bogdán Ádámra, valamint védőnkre, Botka Endrére és középpályásunkra, Vécsei Bálintra.

A mieink előbb november 12-én, pénteken 20.45-től, a Puskás Arénában fogadják San Marinót, majd három nappal később a lengyelek ellen, idegenben zárjuk a selejtezősorozatot Varsóban, szintén 20.45-től.

A felkészülés már a hétvégén megkezdődik: a meghívott játékosok többsége november 7-én vasárnap este érkezik Telkiben, ám most is lesznek, akik klubkötelezettségeik miatt csak hétfőn vagy kedden csatlakoznak a kerethez.

Fotó:www.mlsz.hu

A magyar labdarúgó-válogatott kerete a San Marino és a Lengyelország elleni vb-selejtezőkre:

Kapusok: Bogdán Ádám, Dibusz Dénes, Gulácsi Péter

Védők: Balogh Botond, Bolla Bendegúz, Botka Endre, Fiola Attila, Kecskés Ákos, Lang Ádám, Nagy Zsolt, Willi Orbán, Szalai Attila 

Középpályások: Gazdag Dániel, Kleinheisler László, Nagy Ádám, Loic Nego, Schäfer András, Szoboszlai Dominik, Vécsei Bálint

Támadók: Hahn János, Kiss Tamás, Sallói Dániel, Schön Szabolcs, Szalai Ádám, Varga Kevin 

 

Az I-csoport állása:

 

 

Cikkajánló

„Mindig úgy érzem, hazatérek a Népligetbe”

Ajándékokkal érkezett Tóth Alex, aki a Fradi TV-ben mesélt angliai szakmai és hétköznapi tapasztalatairól.

Három fiatal focistánk írhatott alá profi szerződést

Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosai kötelezték el magunkat klubunkhoz.

Kikapott az Eb-selejtezőre készülő U21-es válogatott

Az Izrael elleni felcsúti mérkőzésen klubunkat Gruber Zsombor képviselte a magyar nemzeti csapatban.

Jegyek a DVSC elleni idegenbeli bajnokira

Megkezdődött a vendégjegyek értékesítése az április 5-én sorra kerülő mérkőzésünkre.

Gálameccsen csap össze a BVSC és a Fradi

A BVSC megalapítására emlékezünk, és felidézzük az 1996-os labdarúgó-bajnokság izgalmas hajráját is.

Elindult a jegyértékesítés az ETO elleni MK-elődöntőre!

Április 22-én bajnoki riválisunkat fogadjuk a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Pászka: „Most is libabőrös leszek, ha erre gondolok…”

Korábbi játékosunkkal sikerekről, a félig telt pohárról, és Corbu Máriuszról beszélgettünk- EXKLUZÍV INTERJÚ

Jön a Fradi Zóna elemzés legújabb adása!

A Kisvárda elleni meccs után érkezik a Fradi Zóna Elemzés by iFOREX Europe Hegedűs Henrikkel.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin