Súlyos arcsérülése után mindent megtesz Varga Barnabás, hogy mielőbb visszatérhessen a pályára. 35-szörös bajnok labdarúgócsapatunk válogatott támadója csütörtökön csatlakozott társaihoz a lienzi edzőtáborban.
- Természetesen nagyszerű érzés, hogy csatlakozhattam az együtteshez. Sajnos erre a sérülésem miatt csak később kerülhetett sor. Mindig jó látni a csapatot, főleg ennyi idő után. Örültünk egymásnak, hiszen rég találkoztunk. A lényeg, hogy már itt vagyok, és tudok én is készülni.
Az NB I gólkirálya pénteken már futóedzéseket végezhetett Lienzben.
- Rendes munkát nyilván még nem végezhetek. Örülök, hogy elkezdhettem a futóedzéseket. Két és fél hete zajlik a rehabilitációm, amely szerencsére jó ütemben halad. A futásra jól reagált az arcom. Nem éreztem különösebb fájdalmat, jó úton haladok. Néhány hét még biztosan kell hozzá, hogy visszatérhessek a pályára. Meglátjuk, hogyan reagál az arcom a többi munkára.
A támadónkkal készített teljes interjút a Fradi TV keddi adásában láthatják.
Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.
Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.
2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.
Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!
A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.
A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.
Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!
Korolovszky Gábor, a Soroksár új vezetőedzője mondta el gondolatait a kinevezése után.