Harmincötszörös magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk január 5. és 15. között a spanyolországi Cartagenában edzőtáborozik. Hogy mely futballisták alkotják a 32 fős utazó keretet, arról ITT nézhet meg egy bővebb videós összeállítást.
Csapatunk már túl van három edzésen, amelyek között konditermi erősítés, futó- és labdás tréning is szerepelt. Csapatkapitányunkkal, Dibusz Dénessel az egyik edzés után beszélgettünk az edzőtábor legfőbb feladatairól, az együttesen belüli hangulatról és a cartagenai körülményekről.
Labdarúgócsapatunk az előzetes tervek szerint két mérkőzést játszik az edzőtáborozás alatt, melyekről élőképes közvetítéssel is készülünk. Erről minden fontos információt IDE kattintva megtalálnak.
Ha elsőkézből szeretne értesülni a csapatunkat érintő legfrissebb hírekről és érdekességekről, kövesse a FradiMédia hivatalos felületeit: a Facebookon, az Instagramon, a TikTokon, a YouTube-on, a fradi.hu-n és a Fradi Applikáción is exkluzív anyagokkal készülünk szurkolóinknak.
Országjáró járművünkben szurkolói kártya regisztrációjára is lehetőség lesz.
Fontos szurkolói információk az UEFA Európa Liga-találkozónkra szóló voucherek beváltásáról!
Válogatott támadónk a 13. legeredményesebb játékos volt 2025-ben.
A média munkatársai december 9-e, kedd 14.00-ig adhatják le akkreditációjukat.
Ötvös Bence gólja döntötte el a Kisvárda elleni idegenbeli bajnokinkat - VIDEÓ!
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a Kisvárda elleni 1-0-s győzelmet.
Horváth László Api bácsi, Lékai Máté, valamint Barna Kata részesült elismerésben – VIDEÓ!
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor köszönetet mondott az olasz cég remek munkájáért - VIDEÓ!