
A Múzeumok Éjszakájának legnagyobb sikert aratott, és legjobban várt eseménye Nyilasi Tibor nevéhez volt köthető. A Ferencvárosi Torna Club Sárosi Györgyhöz, Albert Flóriánoz, Schlosser Imréhez fogható nagysága, Nyilasi Tibor volt a Fradi Múzeum vendége, ahol az intézmény vezetője, Tobak Csaba, valamint az FTC kommunikációs igazgató-helyettese, Czégány Pál kérdezte. „Nyíl” a Fradi Család körében megtartott beszélgetésen a drukkerek összes kérdésére készséggel válaszolt.
Mivel az FTC egyik legnagyobb egyéniségéről van szó, aki játékosként és edzőként is beírta magát a klub legnagyobb alakjai közé, ezért a FradiMédia úgy gondolta, a beszélgetést érdemes rögzíteni, és a nagyobb közönség elé tárni - még akkor is, ha a kérdezz-felelek ezúttal nem a kamerának, hanem alapvetően az FTC Múzeumba ellátogató drukkerek számára szólt.
Nyilasi Tibor számára pedig ezúton is köszönjük, hogy elfogadta az FTC Múzeum invitálását, és feledhetetlen élményt nyújtott az összes helyszínen levő drukker számára anekdotáival, őszinte válaszaival, emberi megnyilvánulásaival, példaértékű fradizmusával…
A közel egy órás, vágatlan, kötetlen beszélgetést alább tudják megtekinteni…
Óriási sikert aratott a Fradi Múzeum a Múzeumok Éjszakáján • Telt ház Nyilasi Tibor pódiumbeszélgetésén.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.
Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ
Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.
Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.
Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.
Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.