2022. július 18.
Parkolási lehetőség a Slovan-meccsre érkezőknek
Szurkolóink az MVM Dome-nál is hagyhatják autóikat.

Magyar bajnok és kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk július 20-án, szerdán 20.00-tól a pozsonyi Slovant fogadja az UEFA Bajnokok Ligája idei selejtezőjének 2. fordulójában. A párharc első meccsére érkező szurkolók számára parkolási lehetőséget kínálunk az MVM Dome parkolójában! Parkolójegyet 1.000 forintért vásárolhatnak kizárólag online, a meccsjegy.fradi.hu/parkolo oldalon!

Az útvonal

Szurkolóink a belvárosból érkezve, az Üllői úti felüljárón végig hajtva, a lámpánál jobbra kanyarodva az út mellett találják meg a parkolót. A Rákóczi híd felől érkezők hajtsanak végig a Könyves Kálmán körúton, majd az Üllői úthoz érve a felüljáró előtt kanyarodnak jobbra, a lámpánál pedig ismét egy jobb kanyart kell venniük, hogy eljussanak a parkolóig. A Népliget felőli megközelítés a Könyves Kálmán körútról úgy lehetséges, hogy az Üllői úti felüljáró alatt balra tartunk, majd az MVM Dome utáni lámpáknál jobbra kell kanyarodni. Végül mindazoknak, akik az Üllői úton a belváros felé tartanak, a felüljáró előtt a lámpáknál kell balra visszafordulniuk, és az MVM Dome előtt elhaladva a lámpánál jobbra bekanyarodva találják meg a parkolót.

Szurkolóinknak javasoljuk, hogy éljenek a fenti lehetőséggel, a közterület-felügyelet ugyanis a mérkőzés idején is megbüntetheti azokat, akik nem megfelelő helyen hagyják az autójukat.

Már most szeretnénk felhívni azon szurkolóink figyelmét, akik a Slovan elleni mérkőzésre belépőt vásároltak, hogy a várhatóan nagy nézőszám miatt érkezzenek időben a Groupama Arénába, elkerülendő az esetleges torlódásokat a beléptetésnél! A kapukat korábban fogjuk megnyitni.

Cikkajánló

BL: a második körben kezdjük a selejtezőket

Június 18-án, szerdán sorsolják a második forduló párosításait, július 22-23. és július 29-30. a meccsnapok.

A mi esténk – így ünnepeltük a 36. bajnoki címet

Közös meccsnézés a szentélyben, örömmámor, szívhez szóló beszédek a bajnokavatón – VIDEÓ!

„Megvan a lehetőségünk, hogy kipróbáljunk új dolgokat”

Dibusz Dénes osztotta meg gondolatait a svédek elleni felkészülési válogatott mérkőzés előtt.

Wingo: „Büszkén viseltem a Fradi zöld-fehér mezét”

Korábbi védőnkkel a 2026-os világbajnokság mellett a benne élő Fradi-élményeiről is beszélgettünk – INTERJÚ!

Új igazolásunkkal érkezik a Fradi Zóna Plusz új része

A Fradi Zóna Plusz negyedik adásában labdarúgócsapatunk legfrissebb érkezőjével, Ötvös Bencével beszélgetünk.

Magyar középpályással erősítettünk

A Ferencvárosban folytatja pályafutását a 27 éves gólerős középpályás, Ötvös Bence.

Már a Penny-ben is várják a legújabb Fradi-termékek!

Országszerte 239 üzletben lesz elérhető a Fradi Bajnokcsapat 36 kollekciónk.

Szavazás: ki volt a szezon legjobb Fradi-labdarúgója?

Szurkolóink dönthetik el, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin