2020. november 23.
Pirlo: „Nagy jelentőséggel bír a keddi találkozó”
Az olaszok lengyel kapusa, Wojciech Szczesny szerint pedig gyors és technikás csapat a Fradi.

31-szeres bajnok labdarúgócsapatunk kedd este a Juventus vendégeként lép pályára a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Az olasz bajnokot Andrea Pirlo és a lengyel Wojciech Szczesny képviselte a mérkőzés előtti sajtótájékoztatón.

- Az a célunk, hogy minél előbb bebiztosítsuk a továbbjutásunkat a csoportból – kezdte Pirlo. - A lehető legjobb módon kell kezdenünk a mérkőzést, az első perctől kezdve koncentrálnunk kell. Nagy jelentőséggel bír a keddi találkozó. A budapesti mérkőzésünk jól sikerült, de kedden már csak a jelen fog számítani.

Az olasz vezetőedző után a csapat lengyel kapusa, Wojciech Szczesny  is elmondta várakozásait.

- Nehéz mérkőzésre számítunk, hiszen a Fradi gyors és technikás csapat, a legjobb formánkra lesz szükség ellenük. Mindent meg fogunk tenni azért, hogy itthon tartsuk a három pontot. Nem lesznek motivációs gondjaink, hiszen a Juventust képviseljük.

Cikkajánló

Leandro: Xavi kérdezte, honnan tudok ilyen jól magyarul

Másodedzőnk elmondta, van egy francia világsztár, aki angol sikert vár a ma esti budapesti BL-döntőben!

PSG - Arsenal: legendáink így látják az esélyeket

Lipcsei Péter a franciákra tippel, Szkukalek Igor viszont az ágyúsok sikerét várja a budapesti BL-döntőben.

Osváth Attila a női utánpótláshoz látogatott

Osváth Attilát az U17-es női labdarúgók vezették körbe az akadémián - VIDEÓ!

Fradistákkal a fókuszban Finnország és Kazahsztán

Két játékosunkkal a keretben elindult a munka a labdarúgó-válogatottnál a felkészülési mérkőzésekre.

A mexikói FOX Sports járt nálunk

A csatorna a budapesti BL-döntő kapcsán forgatott hazánk legsikeresebb klubjáról, a Fradiról.

Robbie Keane nélkül folytatja a Fradi

Távozik az FTC férfi labdarúgócsapatának vezetőedzője. Robbie Keane úgy döntött, elhagyja a klubot.

Vigye haza a Fradi kabaláját!

Itt a páratlan alkalom, hogy néhány egyszerű kattintás után önnél landoljon egy plüss Fradi-sas.

Távozik Alekszandar Pesics

Szerb csatárunk három idény során 94 mérkőzésen lépett pályára, és több emlékezetes gólt is szerzett.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin