2020. január 15.
Priskin Tamás távozik
A 63-szoros magyar válogatott csatár elhagyja labdarúgócsapatunkat.

Priskin Tamás 2017 nyarán érkezett együttesünkhöz, első szezonjában 17 NB I-es mérkőzésen 4 gólt szerzett. A következő idényt kölcsönben a Szombathelyi Haladásnál töltötte, 2019 nyarán azonban visszatért a Fradihoz.

A felkészülési időszak jól sikerült neki, így két Bajnokok Ligája- és egy Európa Liga-selejtezőn is pályára léphetett, az ősszel azonban csak két NB I-es és három Magyar Kupa-mérkőzésen jutott szóhoz.

Priskin Tamástól az alábbi videóval búcsúzunk. Köszönjük a Ferencvárosért végzett munkáját, további karrierjéhez pedig sok sikert kívánunk!

 

Cikkajánló

Leltár miatt három napra bezár a Fradi Shop

A zárva tartás a webshopot is érinti, de június 19-től ismét a megszokott rend szerint vásárolhatnak.

Stefan Pánik: Lenny rengeteg tapasztalatot fog szerezni

Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.

"Remélem, hogy a történet még csak most kezdődik"

Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.

Osváth a kezdőben, bombagólokkal jött a siker

Osváth Attila újra bizalmat kapott, a magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re verte Kazahsztánt.

Gyorsan fogynak a helyek a nyári Fradi Élménytáborban

A Fradi és a Creative Science táborai a nyári szünetben is izgalmas programokkal várják a gyerekeket.

Ilyen volt a Fradi első edzése Borbély Balázzsal

Június 9-én, kedden megkezdődött a munka a kerettagoknak az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Ringbe (is) száll a nagysikerű Álombajnokság!

A tavaly elindított kezdeményezés révén közel 200 hátrányos helyzetű gyermek sportolhat - VIDEÓ!

Stefan Pánikkal bővül a szakmai stáb

Labdarúgócsapatunk új erőnléti edzője évek óta együtt dolgozik Borbély Balázzsal.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin