2019. május 19.
Puskás-FTC 1-1
Az NB I utolsó fordulójában labdarúgócsapatunk a Puskás Akadémia otthonában lép pályára.

Vége a mérkőzésnek.

92. perc: Egy szöglet után Csonka lőtte el a lecsorgót, nem sokkal ment mellé!

91. perc: Lanzafame közel járt hogy újra betaláljon!

90. perc: Radó lövését fogta Varga.

88. perc: Gorriaran szöglete mindenki fölött elszált.

81. perc: Kapust cserélünk! Bemutatkozik az NB I-ben Varga Ádám!

74. perc: Isael le, Haratin be.

73. perc: Sós lőtt nagyon fölé.

71. perc: Előbb Szolnoki a Puskásból, majd Heister a mieinktől kapott sárgát.

66. perc: Csere a Puskás Akadémiánál: Szakály le, Tamás be.

61. perc: Böde érkezett Sihnevich helyére.

60. perc: Lanzafame büntetőjét kiütötte ugyan Hegedüs, de éppen olasz csatárunk elé, aki másodjára már nem hibázott, és a kapu közepébe emelt (1-1).

59. perc: Tizenegyes! Gorriarant rántották le a 16-oson belül.

53. perc: Nagy Zs. lőtt közelről, bár Holczer bele tudott érni a labdába, de az így is a kapu jobb alsó sarkában kötött ki - 1-0 a Puskásnak.

51. perc: Isael szögletét öklözte ki Hegedüs.

48. perc: Sihnevich tette volna középre a labdát közel a kapuhoz, de szögletre pattant a labda. A sarokrúgásból nem lett veszély.

46. perc: Csere nélkül folytatták.

45. perc: Vége az első félidőnek.

41. perc: Isael baloldali szabadrúgása Hegedüs kezében kötött ki.

34. perc: Sihnevich hámozta át magát szépen a védőjén a baloldalon, majd középre adott, ahol Lanzafaménak nem sikerült szorongatott helyzetben, a kapu felé terelni a labdát.

31. perc: Ziccer! Botka jobboldali beadása után jutott el a labda a hosszú álló Sihnevich-hez, aki közelről kapura lőtt, de Hegedüs nagy bravúrral védeni tudott.

30. perc: Heris kapott sárgát.

28. perc: Heister adott be balról, Lanzafame átvette volna a labdát mellel, de az kicsit elpattant tőle, így tisztáztak a hazaiak.

26. perc: Tokmac lőtt nem sokkal a bal sarok mellé.

22. perc: Nagy Zsolt ugratta ki jó ütemben Sóst, aki egy az egyben vihette a labdát kapusunkra, majd ziccerben lőtt, Holczer viszont bravúrral, lábbal védett. Pár másodperccel később pedig Knezevic 20 méteres lövését is magabiztosan fogta.

18. perc: Szolnoki fejelt mellé egy baloldali szöglet után.

15. perc: Sihnevich is sárgát kapott reklamálásért.

14. perc: Isael lepte meg a kapust, és egyből kapura emelte a 30 méteres szabadrúgást, Hegedüs azonban visszaért, és kitolta a léc alól a labdát.

12. perc: Isael kevergetett, majd szépen kapta vissza a labdát Sihnevich-től, brazil támadónk aztán kiszorított szögből lőtt, de blokkolták a kísérletet.

10. perc: Lanzafame kapott sárgát, amiért reklamált.

9. perc: Knezevic lőtt a 16-os bal csücskétől nagyon mellé-fölé.

7. perc: Gorriaran-Sihnevich-Heister volt a labda útja, de balhátvédünk lapos beadását Spandler kivágta.

4. perc: Az első percekben nálunk volt többet a labda, de egyelőre nem volt lehetőségünk a gólszerzésre.

1. perc: A mieink tiszta fehérben a pályán, a Puskás Akadémia kék-sárgában. Ellenfelünk kezdett.

A mérkőzés előtt

Még nem késő elindulni a Budapest Parkba, a Fradi fieszta helyszínére, ahol este majd csapatunk átveszi az érmeket és az NB I győzelméért járó trófeát.

Sergei Rebrov várakozásait IDE kattintva olvashatja el.

Bajnokcsapatunk idei utolsó bajnokiján a Puskás Akadémia otthonában lép pályára.

NB I, 33. forduló
Puskás Akadémia-FTC 1-1 (0-0)
Puskás Akadémia: Hegedüs L. - Spandler, Heris, Hadzihev, Nagy Zs. - Szolnoki, Mioc - Sós (Radó, 86.), Vega (Kiss, 83.), Szakály (Tamás, 66.) - Knezevic
FTC: Holczer (Varga Á., 84.) – Botka, Frimpong, Leandro, Heister – Csonka, Gorriaran – Isael (Haratin, 74.), Lanzafame, Tokmac - Sihnevich (Böde, 61.)
Sárga: Lanzafame (10.), Sihnevich (15.), Heris (30.), Szolnoki (70.), Heister (71.)
G.: Nagy Zs. (53.), ill. Lanzafame (60.)

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.

Közösen ültetett fát az FTC és a Provident

A pénzügyi szolgáltató vállalat Provigreen elnevezésű programjában az április a fenntarthatóságról szól.

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ

Elindult a jegyértékesítés az MK-elődöntőre

Férfi labdarúgócsapatunk április 24-én, szerdán 20 órakor lép pályára a Nyíregyháza ellen.

Így lehetünk bajnokok szombaton

Férfi labdarúgócsapatunk közel került a bajnoki cím megvédéséhez.

Fradi Kamion a Kisvárda elleni meccsen

A Kisvárda elleni bajnoki előtt drukkereink 14 és 17 óra között megcsodálhatják országjáró járművünket.